Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Turkiyeye Meteor Düştü

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Fun 001 Turkiyeye Meteor Düştü

Az önce twetterda tt olan bir video var arkadaşlar sizle paylaşayım haber sitelerinede baktım meteor ve goktaşı düştü yönunde haberler mevcut

Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

acaba doğrumu?
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliharbiye Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    acaba doğrumu?
    Evet doğru dun bazi illerde gorulmüş

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ben de gördüm. Doğrudur

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliharbiye Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    acaba doğrumu?
    Millet meteor dustu diye o bolgelerde goktasi kesin aramaya cikmistir ali hocam 2020 yılı dunya tarihine gecti gercekten zor zamanlari umarim atlatiriz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sevgili editör kardeşim. inan bana bu yaşıma kadar, 2020 yılı kadar, kötü ne sene nede gün yaşamadım. inşallah hep beraber atlatırız diyorum. ama atlatacak gibi görünmüyor malesef. belalar sıkıntılar ard arda geliyor. allah hayırlısını nasip eylesin...... inşallah daha iyi günleri hep beraber görürüz. ya konu şu meteor derken acaba meteor'un düştüyü yerlerde çukur açılmışmıdır, ne tür belirtiler hakim, aslında bende çok merak ediyorum. sevgili editör kardeşim yaşadığım bölgede 15-20 yıl önce çok iyi hatırlıyorum, derenin tam ortasına gök taşımı ne düşmüştü. bende oraya gidip bakım dedim. göktaşının düştüyü yerde kocaman bir kuyu açılmış olup eni en az 6 metre derinliği ise 49 metreyi bulmuştu, ben oraya ip götürüp gitmiştim, ve ip'i meteor'un düştüyü çukura indirmek istedim. ip'in başına taş bağlayıp kuyuya saldım 49 metre gelmişti. su rengi normaldi, anormal hiç bir şey yoktu, hatta ben o kuyunun içinde bile yüzdüm. sonra devlet büyüklerimiz gelip orada inceleme yapıp çukuru kapattılar. orada yaşayan komşularıma sormuştum düşen herhangi bir şey gördünüzmü diye. düşen ışık dışanda herhangi bir şey görmediklerini söylemişlerdi bana.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Metafizik herseyi cok seviyorum sanirim dogu karadeniz tarafina dusmus galiba bu meteor. Birde uzaylilar gelirse tam olacak

Kullanıcı Bilgi Menüsü

meteor düştü ama helan bulunduğu bilgisi yok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı şimşek59 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    meteor düştü ama helan bulunduğu bilgisi yok
    Izi bulunamadi halen ne oldugu hakkında net bilgiler yok

Kullanıcı Bilgi Menüsü

videoya dikkatli baktığınızda herşey 1 saniyede oluyor
    oysa bir meteor düşerken kuyruklu yıldız gibi arkasında alev olur ve mutlaka havada düşmeden önce belirirdi özellikle gece geç saatlerde zifiri karanlıkta bence gerçek değil bir meteor değil
    Visual Basic Coder

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri