Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Digiturkte Yaprak Dökümü HİSTORY TV Platformdan çıkarıldı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Digiturkte Yaprak Dökümü HİSTORY TV Platformdan çıkarıldı

Digiturkte uzun zamandır yayın yapan HİSTORY Belgesel kanalı bu gece itibariyle yayından çıkartılıyor.Digiturk web sitelerinden history kanal cıkartılmış durumda.

Herkes history 2 beklerken ana kanal historynin cıkarılması büyük hayal kırıklıgı bence.History turkiyedeki diğer platformlarda yayına devam ediyor.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

En onemli kanali bile harcamislar resmen zamaninda iyiki uyelikten ayrilmisim animal planet ve disco showcase yi cikarinca uyeliklerimi iptal etmistim .

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu hiç iyi olmadı şimdi. Annem bu kanalın hastasıydı.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bir tarih kanalınında yayından kalkması cok kötü oldu diğer platformlara yaradı bu iş vede zaten çok pahalıydı hizmetleri

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ben platforma uye değilim ama kanalda izledigim programlar var antik uzaylılar falan guzeldi programları.Modern rehinicileri falan izliyordum.Thor uydusunda şifresiz yayını devam ediyor bu kanalın guncelleyelimde konuyu belki izlemek isteyen olur
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ne oldu platform batıyormu ? zamanında türkiye ligi bu parayı yapmaz ama siyaset bizim sayemizde türkiye ligi iyi paraya ihale edildi dedi katar şirketine bu siyasetin katar aşkı yüzünden bu duruma geldi sadece futbolda değil ülke için farklı alanlarda da kayıplar olacak

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri