Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: “EBA Canlı Sınıf” ders programı 31 Ağustos-18 Eylül

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart “EBA Canlı Sınıf” ders programı 31 Ağustos-18 Eylül

Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sınıfta çalışmayan çocuk evde ekran başında çalışacak öylemi...
    CİMBOMLU

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hüseyin Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sınıfta çalışmayan çocuk evde ekran başında çalışacak öylemi...
    Yok be abi nereye ya uzaktan eğitim falan biz kızla evde her dersi yaptık millet yapmadı sonra dediler herkes geçti peki bizim sucumuz neydi ben hergun kavga ederek oturttum pc basına tv karsısına millet dısarda korona morona dinlemeden ellerinde tablet tiktok yapıyorlardı puan diye birşey var ebada ona göre degerlendirme yapılmalıydı haksızlık oldu bana göre
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

senin ve kızının okadar emeği güme gitti desene(kar'ı edindiği bilgi)...valla kardeşim çok saçma bir memlekette yaşıyoruz...yani bu işleri dostlar alışverişte görsün hesabı yapıyorlar sanki...ne yapacaksın şimdi..kimi kime şikayet edeceksin..çalışanda geçti..hiç eline kitap almayanda...adilmi bu yani...nerde eşitsizlik..adaletli bir yaklaşımmı bu...bu topraklarda doğduğumuza göre..canımızı sıkan şeyler olsada yaşamaya ve yaşatmaya devam edeceğiz..birey olarak yapabileceğimiz başka hiçbirşey yok...oy zarfını sandığa atana kadar....
    CİMBOMLU

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Eba canli yayin baslamis ama kimin haberi var ben simdi ogrendim bu konudan hayret ya bizde ole calistik cabaladik sadece bilgi birikimi pc kullanmayi ogrendi

6. 07-02-2021, 14:31

Sebep
    eski konuyu hortlatmayalım

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri