Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Yaşanılabilir Gezegenler | Dev ve Süper Dünyalar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Yaşanılabilir Gezegenler | Dev ve Süper Dünyalar

Populer bilim tv youtube kanalından serkan beye teşekkürler.Video 01 kasım 2020 tarihinde yayınlandı cok güzel gerçekten @ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. hocam izle
    Yeni keşfedilen dünya benzeri gezegenler bize ne kadar uzakta ve daha önce keşfi yapılan yaşama uygun olası gezegenler hakkında son durum ne? Bu bölümde Teegarden b gezegeninden başlayarak çok sayıda gezegenin sıradışı yapılarını anlattık. Artık uzayda yaşam bulmaya daha da yaklaşıyoruz... Bir gün o güzel yerlere ulaşmak dilekleriyle... İyi seyirler...
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

öncelikle bu güzel paylaşım için teşekür ederim. ayrıca video çekiminde emeği geçen bütün arkadaşlara sonsuz teşekkürler. çok güzel bir belgesel ilk defa bu kadar yaşabilir gezegen sayısını gördüm. ama aralarında favorim olan kepler 22b. uzak olmasına rağmen güneş görüyor gece gündüz hakim. ve dünyadan daha büyük, ve yeşilimsi, hatta onun hakkında belgeselde yavaş yavaş araştırmalar yapıldığını söyledi. en iyi ve yaşamsal gezegen olduğunu söyledi. başka gezegenleri çok merak ediyorum. umarım en yakın bir zamanda bir çok şey görür, bilgilendirilirim. bilim ve teknik meraklısıyım. gezegenler hakkında bir sürü şey bilmek istiyorum.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

@ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. hocam keplere uzak oldugumuz için pek gidilmeyi düşünmuyorlar galiba bana göre bende bilim meraklısıyım en yakın gezegen mars teknoloji ilerlerse bu keplere gidilir diye düşünüyorum ben kendi görüşürüm su andaki hedef mars
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

evet doğrudur ilk hedef mars gezegeni, sonra insan gücü akıl ve yetenek nereye yetişirse oraya, acaba biz bu mars günlerini görebilecekmiyiz, haberdar olacakmıyız, umarım en kısa zamanda insanoğlunu mars gezegeninde görürüz.. bilim ve teknik gibisi yok. bilim olmasaydı, insan olmazdı. insan olmasaydı bilimde olmıyacaktı. tıpkı birbirlerini tamamlayan yarım elma gibi. ama insa ve bilim birleşince ortaya müthiş şeyler çıkıyor. öğle değilmi?.
    LEBEN ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı aliharbiye Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    evet doğrudur ilk hedef mars gezegeni, sonra insan gücü akıl ve yetenek nereye yetişirse oraya, acaba biz bu mars günlerini görebilecekmiyiz, haberdar olacakmıyız, umarım en kısa zamanda insanoğlunu mars gezegeninde görürüz.. bilim ve teknik gibisi yok. bilim olmasaydı, insan olmazdı. insan olmasaydı bilimde olmıyacaktı. tıpkı birbirlerini tamamlayan yarım elma gibi. ama insa ve bilim birleşince ortaya müthiş şeyler çıkıyor. öğle değilmi?.
    2023 de gideceklerdi bakalım aksilik olmazsa birde itme gücübü hızlandırırlarsa marsa kısa sürede gidebilirler dunyaya yakın oldugu zaman marsa gitmek en az 6 ay suruyormuş
    Kullandıgım ekipmanlar;

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri