Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
2 sonuçtan 1 ile 2 arası

Konu: Dış Uzay'da 12 Cüce Gezegen Keşifleri ve Kuiper Kuşağı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

izle Dış Uzay'da 12 Cüce Gezegen Keşifleri ve Kuiper Kuşağı

Popüler Bilim TV Belgesel - Video youtube kanalına teşekkur eder güzel anlatım için serkan beyede ayrı teşekkurleri bir borç bilirim super anlatım olmuş .

Video yeni 21 kasım 2020 tarihli izlemenizi tavsiye ederim @ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. hocam bir izle yorumları bekliyorum
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Değerli dostum bu güzel belgeseli bizlere sunup izleme imkanı verdiyin için sana sonsuz teşekkürler ediyorum. belgesel harikaydı. Bildiğimiz az, bilmediğimiz çok şey var. keşfedilmeyi bekleyen o kadar gezegen varki. şimdiki teknoloji ile bilebildiklerim bu kadar, teknoloji ne kadar ilerlerse, bizde o kadar bilgi sahibi oluruz. bilim olmadan, biz insanlar malesef bir hiçiz. ama şunu bilmek gerekir. bütün bu gezegenler ve işleyen bu sistem güneş sayesindedir. güneş olmadan hiç bir şey olmazdı. bilimi o yüzden çok seviyorum. ve iki yıl sonra yanii 2023 uçan arabalar geliyor. artı navigasyon sayesinde araban sen neredeysen, arabanda senin yanına kadar şöför olmadan gelecek. mesela siz arabayı evde bırakıp 20-30 km uzaklıktaki akrabalarınıza gittiniz. ve arabaya ihtiyacınız oldu. siz ordayken arabayı çalıştırıp yanınıza kadar getirebiliyorsunuz. saygılarımla aliharbiye.
    LEBEN ?

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri