Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: BİLİM İNSANLARINDAN KIYAMET SAATİ AÇIKLAMASI. DÜNYANIN SONU

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart BİLİM İNSANLARINDAN KIYAMET SAATİ AÇIKLAMASI. DÜNYANIN SONU

tuncer gizem avcısı youtube kanalına teşekkurler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ben şahsen öyle bir dönüp bakıyorumda artan kadın cinayetleri,doğal afetler, pedofilide artış, insanlardaki tahammulsüzlük, harama olan riayet felan aslında kıyamet çoktandır var ancak şimdi hiç olmadığı kadar daha şiddetli bir biçimde artık gerçekten oluşuna inanacağımız boyutta hızla ilerliyor ve kendini iyiden iyiye gösteriyor. Bu kadar suçlarda artış bile yaklaştığımızın bir göstergesi tabiki haşa Yüce rabbimiz bilir neyin ne zaman olur edeceğini ama şaşırtmıyor da beni yaşanılanlar bilmiyorum haksızmıyım arkadaşlar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

@ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. yaşadıgımız su anki dunya acımasızların dunyası hiç birşey bizim 90lardaki cocuklugumuzu ve insan ilişkilerine benzemiyor herşey rant uzerine kurulu artık yeni dunyanın cocukları bilgisayar ve cep telefonları uzerine kurulu ve bu dunya tamamen sosyal yasamı bitiriyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    @ Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. yaşadıgımız su anki dunya acımasızların dunyası hiç birşey bizim 90lardaki cocuklugumuzu ve insan ilişkilerine benzemiyor herşey rant uzerine kurulu artık yeni dunyanın cocukları bilgisayar ve cep telefonları uzerine kurulu ve bu dunya tamamen sosyal yasamı bitiriyor
    Doğrudur, özenti ve sapkın bir nesil yetişiyor artık iyice. Allah sonumuzu hayır etsin cemi cümlemizin evlatlarınada akıl fikir ihsan eylesin, Allah doğru yoldan ayırmasın ne diyelim..ama gidişatı iyi görmemekteyim hocam ben 97 liyim benim zamanımda yaşadığım çocukluk bir başkaydı bu kadar ileri boyutta değildi hiçbirşey.
    Konu GncAslan1905 tarafından (22-02-2021 Saat 23:01 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı GncAslan1905 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Doğrudur, özenti ve sapkın bir nesil yetişiyor artık iyice. Allah sonumuzu hayır etsin cemi cümlemizin evlatlarınada akıl fikir ihsan eylesin, Allah doğru yoldan ayırmasın ne diyelim..ama gidişatı iyi görmemekteyim hocam ben 97 liyim benim zamanımda yaşadığım çocukluk bir başkaydı bu kadar ileri boyutta değildi hiçbirşey.
    Bu yeni nesle indigo cocuklar diyorlar.Cevrem hep aksi laf dinlemeyen cocuklarla dolu eskiden saygı vardı ogretmenimizi gorsek bize kızar diye kacardık hersey eskide kaldı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Creed Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu yeni nesle indigo cocuklar diyorlar.Cevrem hep aksi laf dinlemeyen cocuklarla dolu eskiden saygı vardı ogretmenimizi gorsek bize kızar diye kacardık hersey eskide kaldı
    Doğru söylüyorsunuz, herşeyin bir ağırlığı vardı. Kaldı ki biz öğretmenlerin dahi yapmaması gereken şeylere maruz kaldık. Hakaret, temas,vurma gibi. Şimdi bir tane öğrenciye bize yaptıklarını yapsınlar, yapamazlar.. Çok değişik oldu millet, dünyayı dolaşacağım diye eşini öldürüpte eşinin üzerinden 400 bin liralık ferdi sigortasının parasını yiyebilmek için kayalıklardan itmiş mesela. Gençlik bitti,saygı bitti herşey yerini taşkın ve sapkın bir topluma bıraktı. Tarih tekerrür eder derlerdi, geçmişte helak olan kavimlere baktığımda şimdiki insanlığı görüyorum. Üstelik herşey iyice artışta, cezai yaptırımlarda iyi ugunlanmıyor ne yazık ki. Çocuk tecavüzcüsü bile bir şekilde serbest bırakılabiliyor hiçbir caydırıcılık yok sicilinde yüzlerce sabıkası bulunan bir kimseyi bile eli kolu serbest dolaşırken görebiliyoruz televizyonlarda. Anca birinin canına kıydıktan sonra yaptırım uygulanıyor. Önceden kıyametle ilgili bu gibi içerikler yapılınca şahsen saçma gözüyle bakardım ama şu son sene itibariyle özelliklede içinde bulunduğumuz bu pandemi dönemi olsun bu yıllarda yaşadığımız depremler,çığ felaketleri,toprak kaymalarında ölen kişiler, orman yangınları olsun iyice dünyanın seyrinin değiştiğini apaçık gösteriyor.
    Konu GncAslan1905 tarafından (23-02-2021 Saat 21:31 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri