Sayfa 24/39 İlkİlk ... 141516171819202122232425262728293031323334 ... SonSon
386 sonuçtan 231 ile 240 arası

Konu: UYDU CİHAZLARI İÇİN UCRETSİZ İPTV M3U DOSYASI [Konu 2]

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım...simba...evimizde 5 kişi aynı anda internete girince ve wifi net kullanınca bile iptv listelerinde donuş ve takılış yaşarmıyız...net süratimiz maksimum 20 mbps fakat gün içinde özellikle salondaki televizyonda settopbox üzerinden amazon prime yayınları izlenince mağalesef dalgalanmalar olabiliyo yani süratimiz düşüyo iptv yayın sıkıntısı kesin olurmu...kaplonet firmasının internetine aboneyiz ve değişken dns kullanıyoz...astra uydu yayını ve free iptv kullandığım odamdaki ekipmanım şöyle;...2015 model hiremco zapper hd plus receiver ve 2008 model şchauplorenz pilazma televizyon yani eski teknoloji makinalar sence bu yüzdenmi özellikle iptv yayınlarında bazen ne yazıkki gün içinde donuş ve kopuş yaşayıp sinir oluyom fikrinizi alayım...
    Konu mavişehirli tarafından (03-05-2021 Saat 02:13 ) değiştirilmiştir.
    hiremco zapper plus...next settopbox...tv exe world...filmbox...playstation...netmaster modem...samsung galaxy j-2 akıllı telefon...renault 2016 model...bmw 2017 model...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mavişehirli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşım...simba...evimizde 5 kişi aynı anda internete girince ve wifi net kullanınca bile iptv listelerinde donuş ve takılış yaşarmıyız...net süratimiz maksimum 20 mbps fakat gün içinde özellikle salondaki televizyonda settopbox üzerinden amazon prime yayınları izlenince mağalesef dalgalanmalar olabiliyo yani süratimiz düşüyo iptv yayın sıkıntısı kesin olurmu...kaplonet firmasının internetine aboneyiz ve değişken dns kullanıyoz...astra uydu yayını ve free iptv kullandığım odamdaki ekipmanım şöyle;...2015 model hiremco zapper hd plus receiver ve 2008 model şchauplorenz pilazma televizyon yani eski teknoloji makinalar sence bu yüzdenmi özellikle iptv yayınlarında bazen ne yazıkki gün içinde donuş ve kopuş yaşayıp sinir oluyom fikrinizi alayım...
    üstad denemen lazım ben evde cocuk zoomdan falan derse girince cok fazla sorun yasamıyorum ama denemeyince bilemezsiniz sonucta iptv için en iyi hız lazım
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ÜCRETSİZ İPTV Dosyamız güncellendi(06.Mayıs.2021)
    HALKTV-TV100-YOLTV-AL Zahra Turk kanallarının yedekleri eklendi
    HADİ TV7 Turkce dini kanal eklendi, MEKKE TV eklendi,SUNNAH TV kanalının linki HD oldu.
    LUGAT TV (müzik kanalı) eklendi
    GALA TV eklendi
    MİLYON TV HD Eklendi
    ERTV-VUSLAT TV-SHOWMAX kanallarının linkleri guncellendi.
    KANAL D ROMANYA eklendi (ssiptv de international katagorisinde)yayın SD
    90 TANE ARABİSTAN ÖZEL PREMİUM Kanalları eklendi (SSİPTV uygulamasında katagorilerde-diğer cihazlarda liste sonunda bulabilirsiniz kanalları).*internet hızınız ve cihazınız sorunsuz olması gerekiyor (uydu cihazı ve android uygulamalarda seri açmaktadır) yayınların ne zamana kadar süre gider bilmiyorum 1 haftadır test ettim stabil olarak yayındalar
    Dünyadan karısık kanallara katagorisine yeni kanallar eklendi

Yayını olmayan kanallar listeden kaldırılmıştır.
    Listemizi katagorilere ayırarak izleyebilirsiniz. (Sadece SSİPTV Uygulamasında)
    *SSİPTV uygulamasında listemizi katagorilere ayırarak izlemek için Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. ayarlara bakabilirsiniz.
    Dosyamızdaki bazı İPTV kanallarında kesintiler olabilmektedir.Kanalların kendi internet yayınlarında problem oldukları ve gidip geri geldikleri için seyretmek istediginiz tv kanalını daha sonra tekrar deneyiniz.Uzun zaman calısmayan linkler olursa listeden belirli süre sonra kaldırılmaktadır.
    Bu konudaki iptv dosyasının Otomatik iptv linki mevcut değildir guncellemelerde dosyayı yenilemeniz gerekmektedir.

Konumuzdaki birinci mesajdan dosyayı alabilirsiniz.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkür

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ÜCRETSİZ İPTV Dosyamız güncellendi(06.Mayıs.2021)
    HALKTV-TV100-YOLTV-AL Zahra Turk kanallarının yedekleri eklendi
    HADİ TV7 Turkce dini kanal eklendi, MEKKE TV eklendi,SUNNAH TV kanalının linki HD oldu.
    LUGAT TV (müzik kanalı) eklendi
    GALA TV eklendi
    MİLYON TV HD Eklendi
    ERTV-VUSLAT TV-SHOWMAX kanallarının linkleri guncellendi.
    KANAL D ROMANYA eklendi (ssiptv de international katagorisinde)yayın SD
    90 TANE ARABİSTAN ÖZEL PREMİUM Kanalları eklendi (SSİPTV uygulamasında katagorilerde-diğer cihazlarda liste sonunda bulabilirsiniz kanalları).*internet hızınız ve cihazınız sorunsuz olması gerekiyor (uydu cihazı ve android uygulamalarda seri açmaktadır) yayınların ne zamana kadar süre gider bilmiyorum 1 haftadır test ettim stabil olarak yayındalar
    Dünyadan karısık kanallara katagorisine yeni kanallar eklendi

Yayını olmayan kanallar listeden kaldırılmıştır.
    Listemizi katagorilere ayırarak izleyebilirsiniz. (Sadece SSİPTV Uygulamasında)
    *SSİPTV uygulamasında listemizi katagorilere ayırarak izlemek için Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. ayarlara bakabilirsiniz.
    Dosyamızdaki bazı İPTV kanallarında kesintiler olabilmektedir.Kanalların kendi internet yayınlarında problem oldukları ve gidip geri geldikleri için seyretmek istediginiz tv kanalını daha sonra tekrar deneyiniz.Uzun zaman calısmayan linkler olursa listeden belirli süre sonra kaldırılmaktadır.
    Bu konudaki iptv dosyasının Otomatik iptv linki mevcut değildir guncellemelerde dosyayı yenilemeniz gerekmektedir.

Konumuzdaki birinci mesajdan dosyayı alabilirsiniz.
    simba hocam merhaba bendede next 2000 var bu listeyi usb ile değilde direk cihazda web adresi şeklinde çalıştıramazmıyız diğer ssiptv konusundakini denedim ama olmadı bu şekil yapma şansımız yokmudur.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı huliki Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    simba hocam merhaba bendede next 2000 var bu listeyi usb ile değilde direk cihazda web adresi şeklinde çalıştıramazmıyız diğer ssiptv konusundakini denedim ama olmadı bu şekil yapma şansımız yokmudur.
    USB ile yukleyeceksiniz ustad diğer konudaki linkte olmaz next2000 e .Next 2000 de olması için xpanel den url port kullanıcı adı ve şifre girmeniz lazım bunlar yok bizim konularda usb ile 30 sn bile sürmuyor yuklemek
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Merhaba Simba,
    Bu dosyaları kodi uygulamasında kullanabiliyor muyuz?
    Teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı judasis Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Merhaba Simba,
    Bu dosyaları kodi uygulamasında kullanabiliyor muyuz?
    Teşekkürler.
    Denemeniz lazım kodide hiç denemedim
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ellerine sağlık.Teşekkürler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ben denedim ve süper çalışıyor. Sadeece EXTINF satırlarını şu şekilde değiştirdim ve kanal isimleri de çıktı.
    (Bu satır örnektir. Bir texy editör ile kanal isimlerinin önüne
    0 tvg-country="TR" tvg-logo="" group-title="Undefined",
    eklemek yeterli oluyor)
    #EXTINF:0 tvg-country="TR" tvg-logo="" group-title="Undefined",xyz kanal adı

Eline sağlık Simba..

Sayfa 24/39 İlkİlk ... 141516171819202122232425262728293031323334 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri