Konuya Etiketlenenler

6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Sungate Titan 17 03 2021 Yazılımı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

New Icons 03 Sungate Titan 17 03 2021 Yazılımı

yazılım online güncellemeye eklenmiştir

1: open vpn sistem değiştirildi
    2: thcam multi id özelliği eklendi
    3: media player değiştirildi
    Visual Basic Coder

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Eline sağlık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu yazılımla millet bir tanesini bulamazken sungate titanda 2 oscam oldu gibi..fazla detaya girmeden memoli ustaya bu güzel yazılımından dolayı çok teşekkür ederim...usta olduğunu bugün taçlandırdın..helal olsun diyorum..fazlada birşey demek istemiyorum..
    CİMBOMLU

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler.elinize emeğinize sağlık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı hüseyin Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bu yazılımla millet bir tanesini bulamazken sungate titanda 2 oscam oldu gibi..fazla detaya girmeden memoli ustaya bu güzel yazılımından dolayı çok teşekkür ederim...usta olduğunu bugün taçlandırdın..helal olsun diyorum..fazlada birşey demek istemiyorum..
    nasıl 2 adet oscam oldu arkadaşım biraz detaylı bilgi verebilirmisiniz acaba?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı yasargullu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    nasıl 2 adet oscam oldu arkadaşım biraz detaylı bilgi verebilirmisiniz acaba?
    sungate titanda iki farklı cam bölümü var..THCAM(cccam) ve OSCAM olarak...bizlerde bulunan iks server ocamda kullanarak başta 19 astra csat olmak üzere birçok şifreli yayını seyretme olanağı sağlıyordu...memoli ustanın son verdiği yazılımla iks serveri THcamdada kullanıp tıpkı oscamda izlediğimiz yayınları izleyebiliyor olmamızı sağladı...oscam da kullandığımız hiçbir dosyaya gerek olmadan..angaryaya son verdi yani..yazılımdan önce th cacamda iks yi kullanamıyorduk..şuan kullanıyor olmamızı ikinci bir oscam olarak ben değerlendirdim..başkası neder buna nasıl bakar bilemem..
    CİMBOMLU

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri