1 sonuçtan 1 ile 1 arası

Konu: SMART İPTV YÜKLEME TALİMATI (UCRETLİ VERSİYON OLAN)

Threaded View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart SMART İPTV YÜKLEME TALİMATI (UCRETLİ VERSİYON OLAN)

Son dönem cıkan televizyonlarda olan SMART İPTV yükleme talimatını sizlerle paylaşıyorum.Bende bu uygulama yok ama yine asagı yukarı sistem SSİPTV benziyor yüklemesi

Smart IPTV (ücretli uygulama)

Adım1: Akıllı televizyonunuzun uygulama galerisinden Smart IPTV’yi buluyorsunuz.
    Adım2: Uygulamayı indirip kurduktan sonra açtığınızda karşınıza MAC Address bölümü gelecek, bu adresi not ediyorsunuz. Örneğin (00:aa:bb:cc:dd:11)
    Adım3: Bilgisayar veya telefonunuzdan aşağıdaki adrese giriyorsunuz. Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Adım4: MAC bölümüne, biraz önce not ettiğiniz TV MAC adresinizi giriyorsunuz.
    Adım5: File bölümüne supersatforum sitemizinden indirdiğiniz smarttv_playlist_ m3u dosyasını ekliyorsunuz ve “Send” butonuna tıklıyorsunuz.
    Adım6: Bu işlemleri eksiksiz tamamladıktan sonra akıllı televizyonumuzda uygulamayı kapatıp açıyoruz ve kanal listemiz aktif oluyor.
    Konu Simba tarafından (20-04-2021 Saat 20:20 ) değiştirilmiştir.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri