Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Atlanta diamond hd box kayıt sırasında donuyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Atlanta diamond hd box kayıt sırasında donuyor

Ne yapsam çözemedim yapmadığım ayar kalmadı diseqc 8 li 5 uydu var sinyallerde vs sorun yok ama otomatik kayıt olduğu zaman cihaz donuyor ve tepki vermiyor kumanda işleniyor ancak kapatıp açınca düzeliyor var mı gerçekten bilen bu sorunun çözümünü? En son güncel yazılımla da devam ediyor bu sorun

İçine fan taktım yine sonuç aynı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Şifreli yayınımı kaydediyorsunuz?
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Şifreli yayınımı kaydediyorsunuz?
    Evet cccamda şifresi çözülmüş yayını kaydediyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı redfly7 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Evet cccamda şifresi çözülmüş yayını kaydediyorum
    Aynı sorun next machinadada var mesela powervu yayınları kaydederken dediginiz gibi sinyal kopmaları yasanıyor büyük ihtimal her cihazın kaydetmesinde sıkıntı var sanırım bende digiturkun kayıt yapan cihazı vardı mesela en ufak sorun yasamazdım bunun canak ile alakası yok bana göre tamamen şifreli yayının çözerken ve kayıt ederken bazı seyler tam randumanlı olmuyor sanırım
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Simba Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Aynı sorun next machinadada var mesela powervu yayınları kaydederken dediginiz gibi sinyal kopmaları yasanıyor büyük ihtimal her cihazın kaydetmesinde sıkıntı var sanırım bende digiturkun kayıt yapan cihazı vardı mesela en ufak sorun yasamazdım bunun canak ile alakası yok bana göre tamamen şifreli yayının çözerken ve kayıt ederken bazı seyler tam randumanlı olmuyor sanırım
    İşte forumda bilen varsa bir yardım etse mesela atlanta diamond için bir yazılım olsa yada dense ki şu parçasını değiştir direnç vs

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri