Sayfa 7/21 İlkİlk 1234567891011121314151617 ... SonSon
208 sonuçtan 61 ile 70 arası

Konu: Android Mobil-TV ler için Free 1600+ İPTV KANALI M3U Dosyası 2022

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Tesekkurler,Android cihazda denicem umar becerebilirim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

elinize saglik

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tşkler bilgiler için

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkür ediyorum zahmet verip zaman ayırıyorsunuz, sağolun. Eğer musaitseniz bir soru soracağım, ben bir tane mi tv stick aldım buna nasıl dışarıdan yükleme yapacağımı bilemedim. Sadece google play storeden yükleme yapılıyor

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birleştirilmiştir - - -

Arkadaşlar sadece ulusal kanalların olduğuğu smart yada androd tv ler için program arıyorum, yardımcı olursanız memnun olurum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı velideli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Teşekkür ediyorum zahmet verip zaman ayırıyorsunuz, sağolun. Eğer musaitseniz bir soru soracağım, ben bir tane mi tv stick aldım buna nasıl dışarıdan yükleme yapacağımı bilemedim. Sadece google play storeden yükleme yapılıyor

Arkadaşlar sadece ulusal kanalların olduğuğu smart yada androd tv ler için program arıyorum, yardımcı olursanız memnun olurum
    İlk msjda onerdigim program var onu kullanın dosyayı usb yoluyla yükleyebilirsiniz.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

simba bey teşekkürler, lakin aldığım smart tv GRUNDİG TV burada ss iptv uygulaması var buna yükleme yapmam gerekiyor yardımcı olurmusunuz

gurundig tv ss ip tv kurdum kod aldım ve tv bağladım lakin em3 url istiyor, sizin vediğiniz programın en3 urls olur ise yükleme yapabileceğim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı velideli Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    simba bey teşekkürler, lakin aldığım smart tv GRUNDİG TV burada ss iptv uygulaması var buna yükleme yapmam gerekiyor yardımcı olurmusunuz

gurundig tv ss ip tv kurdum kod aldım ve tv bağladım lakin em3 url istiyor, sizin vediğiniz programın en3 urls olur ise yükleme yapabileceğim
    Sağ üstte ayarlara girin kod al kısmından 1 kere kodu alın buraya yazın ben yuklerim
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Konudaki Dosyamız Güncellendi (15.12.2021) .Dosyadaki yenilikleri 2 mesajdan bakabilirsiniz.(Resim olarak verdim)

Konu içersinde hiç bir tv kanalının isimi yazılmamaktadır (ücretsiz,free,heryerden izlenebilen bir kanal dahi olsa)
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler

Sayfa 7/21 İlkİlk 1234567891011121314151617 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri