9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: İLK ZİRVE TV HD (Program ve Film Agırlıklı ) İPTV KANALI GUNCEL M3U8 Linki

Kullanıcı Bilgi Menüsü

New41 İLK ZİRVE TV HD (Program ve Film Agırlıklı ) İPTV KANALI GUNCEL M3U8 Linki

Daha öncede duyurdugumuz iptv kanalları tanıtım serimiz devam ediyor her hafta sizlere iptvde stabil yayın yapan kanalları vermeye devam ediyoruz

Bu haftaki kanallımız İLK ZİRVE TV HD .Yayın içeriki olarak Stüdyo programlar,haber ve Yerli-Yabancı film yayınlamaktadır.İLK ZİRVE TV 24 saat hd sekilde iptv den ücretsiz olarak yayın yapmaktadır.

Kanaldan Ekran Görüntüsü;
    ​

UYARI;
    M3U8 Linki gizli içerikle veriyoruz.Bunun için 1 msjınız olması gerekmektedir.Dosya olarak kanalları sitemizde veremiyoruz bu linki uygulamanıza kendiniz girmeniz gerekmektedir

2. ** Gizli İçerik: Bu gizli içeriği görmek için supersatforumdaki mesaj sayınız 1 veya daha fazla olmalıdır.

3. Konu Simba tarafından (14-10-2022 Saat 21:45 ) değiştirilmiştir.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birleştirilmiştir - - -

Denedim olmadı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı alemci_1987 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Teşekkürler

- - - Mesaj Otomatik Olarak Birleştirilmiştir - - -

Denedim olmadı
    Ben ssiptv-vlc playerle denedim actı tabi her uygulamada acacak diye bir durum yok bazı iptv kanalları her cihazda acmayabilir
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler !!!
    şu an için her türlü denedim - maalesef ... olmadı.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı FantomaBarabas Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    teşekkürler !!!
    şu an için her türlü denedim - maalesef ... olmadı.
    Yayında problem var buradan takip edebilirsiniz canlı yayınını Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Tşk ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu kanalda problem oldugu icin konu kapatıyorum yayinlar surekli stabil degil.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

İLK ZİRVE TV stabile döndü yeni linki birinci mesaja eklenmiştir.

Konu tekrar aktif
    Kullandıgım ekipmanlar;

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Fena degil bu kanal bazen studyo programlar oluyor logosu biraz buyuk gibi sanki

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Yer imleri