Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: jtag attıktan sonra com portum çalışmıyor lütfen yardım edin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart jtag attıktan sonra com portum çalışmıyor lütfen yardım edin

sayın ustalara vestel 3001 zap makınasına jtag attım ve artık com portum calışmıyor uydu cihazlarına yazılım bile atamıyorum.bilgisayara formatt attım düzelmedi.donımını kontrol edıyorum butun verıler normal ne yapmam lazım.veri gönderiyor ama almıyor.kablomu baska makınada denedım çalışıyor.lütfen bana yardım edin.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tecnosat t-888 flash dosyasi olan varmi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hangi flaş dosyası 2mgb vede 1 mgb dosyası vardır kısa mesajlan dump dosyası istenmez dediğim gibi cihaza bak bilgileri iletirsen dosyayı yolayabiliriz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı secretcode2626 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sayın ustalara vestel 3001 zap makınasına jtag attım ve artık com portum calışmıyor uydu cihazlarına yazılım bile atamıyorum.bilgisayara formatt attım düzelmedi.donımını kontrol edıyorum butun verıler normal ne yapmam lazım.veri gönderiyor ama almıyor.kablomu baska makınada denedım çalışıyor.lütfen bana yardım edin.
    hangi portun çalışmıyor acaba bilgi verirmisin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

com benimde calişmıyor anakartta com cıkışı var fakat com yoktu sonradan com taktık calişmiyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kınık Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    com benimde calişmıyor anakartta com cıkışı var fakat com yoktu sonradan com taktık calişmiyor
    arkadaşım sonradan taktığın com kartını drıverını kurdunmu. aygıt yonetıcınde bağlantı noktası nda bu taktığın com girişini görebilionmu.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

rain firmasindan harici com port al tak 25 le hemde cift com cikişli

Kullanıcı Bilgi Menüsü

com port ile lpt entegresi var kasayı aç bord du sök lpt com un arkasında küçük bir entegre değiştir düzelir bendede aynı oldu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri