bu cihazların piyasada güncel yazılımları bulunmamaktadır
biraz risk taşımasına karşın taşıyabileceği en fazla risk cihazınızı tekrar geriye çevirebilmenizdir
bu tür düşük loaderli cihazların yazılımlarını kup 205 yada 208 gibi programlarla yükleyiniz
bilindiği üzere 10 41 65 yazılımlarını forumumuz bünyesinde olan yetkili arkadaşlarımız güncel olarak veriyorlar

ve bu güne kadar yukarıda saydığım hw değerleri ile gelen cihazlara ben
10 41 65 yazılımını yüklüyorum sorunsuz çalışıyor

yani buda demek oluyorki 10 41 65 yazılımını yukarıda verdiğim değere sahip cihazlara yükliyebilirsiniz yapmanız gereken sadece yükleme programlarını yukarıdaki açıklamaya göre seçmenizdir

kup programını ve ilk yüklemeniz gereken yazılımı veriyorum kup 208 de süpervizyon modunda yazılım yüklemek için

1programı çalıştırın rs232 kablonuzu cihaz ile pc arasına takın com ayarınızı yapın file open seçiminden dosyanızı açtırın ve en altta ( File open O.K.! > Old version binary.)yazan yere mausla tıklayın ve 12345 yazın siz yazıyı göremezsiniz ama rakamları girdiğinizde Supervisor Mode yazısını görünce cihazı fişe takıp yükleme yapabilirsiniz yükleme bitinceye kadar bilgisayarınızda başka işlem yapmayınız

not bu verdiğim bilgiler aynı hw değerlerini taşıyan tüm kaon tabanlı cihazlar için geçerlidir