Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: ora 5010d hv 16 00 a1 stream yazılımı attım cihaz kilitlendi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart ora 5010d hv 16 00 a1 stream yazılımı attım cihaz kilitlendi

cihaza yazılım attım kilitlendi cihaz açılıyor fakat sinyal almıyor önündeki disiplayda hata yazısı çıkıyor ne yapmam gerekir acele yardımızı bekliyorum ora 5010d 16 00 a1

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı BUTUNE Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    cihaza yazılım attım kilitlendi cihaz açılıyor fakat sinyal almıyor önündeki disiplayda hata yazısı çıkıyor ne yapmam gerekir acele yardımızı bekliyorum ora 5010d 16 00 a1
    Arkadaşım orjinal yazılımını at düzelir, peşindende güncel emu yazılımını at..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı BUTUNE Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşım ilk olarak kurukafayı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. al ve yükle yoksa orjinal yazılımıda almaz. Kurukafadan sonra direk emu yazılımını atabilirsin. Sunny ait 16.00.A1emu yazılımı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. alabilirsin.

yazılımı KUP 230 ile enjinneer modda yükleyeceksin.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ora 5010d hv 16 00 a1 bu cihaza hangi stream yazılımı atmam gerekir bu yazılım bu cihaza olurmu cihazı emusuz yazılım attım düzeldi yeni yazılım olurmu teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ora 5010d hv 16 00 a1 bu cihaza hangi stream yazılımı atmam gerekir bu yazılım bu cihaza olurmu cihazı emusuz yazılım attım düzeldi yeni yazılım olurmu teşekkürler
    arkadaşım stream yazılmları 16.00.A1 de hata verio onun için yukarıda verdiğim emu yazılımı ile idare et.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler saol

Kullanıcı Bilgi Menüsü

volkn abi ben ora 5010d var 16.c0.a1 loader
    bende ne yzilimi ne de kurukafayi ne de i seyi atabiliom yardiminni iserim
    sagol
    onundeki display de hic bi hata vermio

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı serkancak Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    volkn abi ben ora 5010d var 16.c0.a1 loader
    bende ne yzilimi ne de kurukafayi ne de i seyi atabiliom yardiminni iserim
    sagol
    onundeki display de hic bi hata vermio

Rs 232 kablonunu iç bağlantılarının dfoğru olduğundan eminmisin . rs 232 kablonun iç bağlantılarını kontrol et birde yükleme programını açınca com ayarlarını yapmöayı unutma.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım

a serisi fta cihazların tps autosu yok.steram 16 80 uyuyor.yalnız bazı cihazlarda çalışıyor.bazı cihazlarda halt hatası veriyor.halt hatası btm istiyor anlamındada kullanabilirsiniz.
    konuyla ilgili görüşmelerim oldu.bu hatanın sebebi tamamen kullanılan tuner le ilgili verilen teknik açıklama......

pcb nin üzerinde asic ıc olmamasından kaynaklanıyo
    pcb nizde u 403 yoksa bunu yapar

aynı cihazlarda kullanılan farklı tunerlerde bu oluyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sagol volkan abi yarin yeni bi rs232 kablosu aliyim bende oyle dusunmustum

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri