Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
13 sonuçtan 11 ile 13 arası

Konu: Amstrad 16000 Serisi Yazılım Yüklenmesi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

amstrad cihazların desteğini kesti kardeşim ne yazılım veriyor nede ilgileniyor size tavsiyem kesinlikle amstrad almayın derim. biz birşey istemiyoruz en azından bissler için bir yazılım verilebilir elle giriyorsun açmıyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Merhabalar,
    Benim cihazım Amstrad MD16100 Plus ve uzun bir süredir uydudan güncelleme yapamıyor, forumlarda okuduklarımdan anladığım kadarı ile sanırım şu ana (OTA)yazılımın yeniden yüklenmesi gerekiyor ve bu yazılım forumlarda veriliyor. Öncelikle benim sormak istediğim bir husus var , internetten indireceğimiz yükleyici programı bilgisayarımıza kurarak güncelleme yazılımını uydu cihazına RS 232 kablo bağlantısı ile tarif edilen yönergeleri izleyerek aktaracağız burayakadar sorun yok. Mesele şu; kullandığım laptop un arkasında RS232 girişi görünümlü bir soket var ve dikkatlice baktığımda bunun harici bir ekran bağlantısı sağlama soketi olduğunu fark ettim, elimde bulunan standart RS 232 bağlantı kablosunun birucunu kesip USB 2.0 soketli birkablo ile birleştirsem aynı görevi yaparmı? Sonuçta USB bağlantısı da veri aktarımları için kullanılan bir bağlantı şekli diye düşünüyorum. Bu konuda bilgisi olan arkadaşların görüşüne ihtiyacım var . Yardımcı olabilirseniz sevinirim. Saygılarımla,

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tskler

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri