Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
3 sonuçtan 1 ile 3 arası

Konu: flopy disk açılış hatası yardım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart flopy disk açılış hatası yardım

selam ben pc'me kasaya monte edileblen kart okuyuculardan aldım ve flopy diski söküp kasada onun yerine monte ettim ve flopy diskin kablolarınıda söktüm ve kart okuyucunun kablosunu ana kart üzerindeki usb çıkış yerine taktım fakat pc açılışta flopy disk(s) fail 40 diye bir hata veriyor f1 tuşuna basarsam pc açılıyor fakat yinede almış ve takmış olduğum kart okuyucuyu okumuyor yani kart okuyucuya takmış olduğum kartları okumuyor hemde bir kaç çeşit kart denedim ve o denediğim kartları desteklediğini yazıyor..kart okuyucu üzerinde bulunan usb çıkışına taktığım flash diski okuyor neden olabilir ve ne yapmalıyım
    ilginiz için şimdiden teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Yo

Alıntı cezmi1968 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    selam ben pc'me kasaya monte edileblen kart okuyuculardan aldım ve flopy diski söküp kasada onun yerine monte ettim ve flopy diskin kablolarınıda söktüm ve kart okuyucunun kablosunu ana kart üzerindeki usb çıkış yerine taktım fakat pc açılışta flopy disk(s) fail 40 diye bir hata veriyor f1 tuşuna basarsam pc açılıyor fakat yinede almış ve takmış olduğum kart okuyucuyu okumuyor yani kart okuyucuya takmış olduğum kartları okumuyor hemde bir kaç çeşit kart denedim ve o denediğim kartları desteklediğini yazıyor..kart okuyucu üzerinde bulunan usb çıkışına taktığım flash diski okuyor neden olabilir ve ne yapmalıyım

İşlemleri geri alın yeni cihazınızı kasada bulunan USB girişlerinden
    direk bağlayınız.İşletim sisteminiz XP PRO ise sorunsuz çalışacaktır

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cezmi1968 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

pc acılırken del tuşuna basıp biostan disket sürücüsünü disable etmelisin f10 basıp kaydetip çıkmalısın bence onun yüzünden f1 basıp açılıyor disable et sorunun kalmayacaktır ...

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri