Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 5/5 İlkİlk 12345
45 sonuçtan 41 ile 45 arası

Konu: Uydu Alıcı ve Dvd-Vcd Arızaları ve Çözümleri Bu Topic de

Kullanıcı Bilgi Menüsü

slm arkadaşlar elımde amstrad 12000 oto cd çalar var cd bı okuyo bı okumuyo hafıza kart,usb gırışıde okumuyor aynı arıza yardımcı olursanız sevınırım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

slm arkadaşlar Dreambox - 500s klon var ama bunda görüntü var ses yok ilk etapta bı çok sinir edici yüksek bi gıcırtı geldi ve akabinde ses gitti bi daha gelmedi arada salladığımda cihazı ses yine gıcırtılı olarak gelip gelip gidiyor çözüm ne olabilir ?
    ses entegresi düşünüyorum ama ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Merhaba Arkdaşlar elimde bir adet TEVİON DVD Oynatıcı cihaz var fakat sıkıntım şu cihaza herhangi bir müzik veya film CD veyahutta DVD taktığımda sadece ses geliyor görüntü yok.
    Scart ile görüntü aldığım için scartı bşka cihazda denedim kablo çalışıyor ama dvd ye taktığımda sadece ses geliyor görünür bir arıza tespiti yapamadım fakat entegre kaynaklı bir arıza die düşünmekteyim cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler. Cihaz modeli (TEVİON DVD 4000)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart teşekkürler

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ustalarım hayırlı günler. Trident dvd -2201 arizasi ile karsı karsıyayım. İlk çalıştırdıgımda cihazın cd tepsisi kapalı da olsa açılıyor açık kalıyor. Cd tepsisni kapatsam 2-3 sn sonra açılıp o şekilde açık kalıyor. Cihazı kapatsam yeniden açtıgımda yine cd tepsisi açılıyor öyle kalıyor.
    Bağlantı soketlerini çıkarttım taktım bu sefer cd bir miktar dönüp sonra duruyor no disk hatası aldım.
    Ben de bu sefer gözü değiştirdim. Bu sefer ilk baştaki hatayı yani cd tepsisi çıkma hatasını yine aldım.
    Sorun nerede olabilir arkadaşlar?

Sayfa 5/5 İlkİlk 12345

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri