Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: aciko 6225 neotion yazılımı...?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart aciko 6225 neotion yazılımı...?

arkadaşlar cihazım ilk çıktığı yazılımla duruyo o yüzden sirius uydusundaki kanalları açamıyorum sirius için gereken yazılımı nerden bulurum yardım edermisiniz güncel yazılımı indiriyorum ama zipten çıkarırken hata veriyor...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı traider_17 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar cihazım ilk çıktığı yazılımla duruyo o yüzden sirius uydusundaki kanalları açamıyorum sirius için gereken yazılımı nerden bulurum yardım edermisiniz güncel yazılımı indiriyorum ama zipten çıkarırken hata veriyor...
    Dosyayı zipten cıkarmadan yukleyecen yukleme programı zipli dosyayı istiyor
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

anladım peki start dowloand da basıyorum sonra cihazın fişini takıyorum ama yükleme başlamıyor...?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

zannedersem onlarda 11400 muadili modül yazılırken mk.çalışır durumda oluyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı traider_17 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    anladım peki start dowloand da basıyorum sonra cihazın fişini takıyorum ama yükleme başlamıyor...?
    Cihaz saat konumundayken deneyin birde
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı işçi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    zannedersem onlarda 11400 muadili modül yazılırken mk.çalışır durumda oluyor
    Yok aynı degil bu farklı bir cihaz
    Kullandıgım ekipmanlar;

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri