Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Güncel Winclip Sürümleri

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon2 Güncel Winclip Sürümleri

WinClip 2.9.8

* Yeni zamanlayıcı penceresi..Önceki iyi değildi..
    * Aynı veya diğer dosyalarda extra ses kaydı yapılabilmesi eklenmiş..
    * SS2 driver ve streamreader altında H264/AVC desteği eklenmiş..(önceden BDA DVBT ve DVBS de mümkündü)
    * Mode client ede H264/AVC desteği eklenmiş..
    * Disecq 1.2 SS1 (DiseqcU plugin ile). Diseqc 1.0 SS1 le halen çalışmıyor..
    * Universal veya Marcel Majoor push source seçilebilmesi eklenmiş..Marcel Majoor push source de radyolarda sorun var..Auto-GRF de default universal source kullanılır..
    * Neotion için; "EPG bilgisi aktif veya pasif" ayarı eklenmiş.. -> akım limiti için..
    * Menu ayarlarında H264/AVC codec algılamadaki hatalar düzeltilmiş..
    * GRF özelliklerindeki çakışmalar düzeltilmiş..
    * BDA kart kullanılınca ve menü ayarlarında "detect BDA card" a tıklanınca meydana gelen çakışma düzeltilmiş..
    * winclip den çıkışda ve kayıtda iken çıkışda meydana gelen çakışmalar düzeltilmiş..
    * Taramada bellek artış problemi düzeltilmiş..
    * PMT taramadaki problemler düzeltilmiş..
    * Kayıt için görev zamanlayıcıya eklendiğinde oluşan bug temizlenmiş..
    * Düzgün ingilizce dil eklenmiş..
    * Hollanda dili eklenmiş..
    * dvb-t belgium ini, german.ini dosyaları eklenmiş..

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler saygılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tesekkurler ...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

New Icons 35 WinClip 3.0.0

[*]PiP(ler) Versiyonu..[*]Kanal listesinde fonksiyon filtresi.. [*]Akımlar için port numarası seçmek mümkün.. (winclip server durumunda) [*]Status barla beliren ufak display hatası için düzeltme.. [*]"Media"skin de player gizlendiğinde video boyutlandırma daki hata için düzeltme.. [*]Astra da 18 (epg) analiz pidi için düzeltme.. [*]EPG paneli sorgulandığında özel bir durumda meydana gelen çalışma için düzeltme..[/LIST]

[LIST]

PIP nasıl çalışır:

Öncelikle, setting menu (Seçenekler münüsü) > audio/video (Ses/Görüntü) > PiP direct show sayfasında VMR ve codec seçin..Tabiki sadece aynı TP deki kanallar için PIP den yararlanabilirsiniz..

Pip i şu şekilde ekleyebilirsiniz..
    -Pip butonuna tıklayın..Bu durumda Pip TP de bulunan ilk kanaldan yapılacak..
    -Popup menüye ulaşmak için Pip butonunun altına tıklayın ve kanalınızı seçin..
    -Kanal listesinde aynı TP üzerindeki bir kanal üzerinde sağ tıklarsanız "Add to new PiP" (Yeni Pip ekle) belirir..

Pip penceresi üzerinde sağ tıklarsanız kanal değiştirme, kayıt başlama/bitirme v.s. işlemler için Popup menüye ulaşabilirsiniz..

Eğer "attached to the video Wnd" (Görüntü penceresine ekli) ayarını pasif yaparsanız, Pip pencerelerini nereye isterseniz koyabilirsiniz..

Pip işlemi için bazı pluginleri eklemek istiyorsanız diğer DVB programlarında olduğu gibi Plugin dizini içine Pip1, Pip2 şeklinde klasör oluşturup içlerine pluginleri kopyalarsanız ilgili Pip de ilgili pluginler kullanılır..[plugins directory]\Pips\Pip1\...Pip2\.. şeklinde 5 Pip dizini setup tarafından oluşturulur..Fakat siz istediğiniz kadar Pip klasörü ekleyebilirsiniz, herhangibir limit yok (CPU nuzun gücü dışında)

- Video boyutunu azaltmak veya arttırmak için, Mausa sağ tıkla + wheel (mause çarkı, tekerleği)
    - Pip penceresinde çift tıklarsanız ana video içine koyulur..

Ve unutmayın tüm bu işler directshow altındadır, yani çakışma, kilitlenme kolaydır..4 test sürümü testedicisi bu 3.0.0 versiyonu test etti..3 ünde problem gözükmezken 1 inde ana ekrana Pip i koymak için Pip penceresinde çift tıklanınca programda bazen donma olmuş..(Halen neden olduğuna bakıyorum)
    Bazı H.264 kanallarda da Pip kullanılabilir, fakat bunu güçlü bir CPU ve ekran kartınız varsa deneyin..
    Aynı kanalda farklı zamanlarda da Pip i kullanabilirsiniz..Yeni Pip yaratmadan evvel Video codec ve VMR yi (seçenekler menüsünde) değiştirip bir mukayese yapılması dışında tamamen gereksizdir..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

merhabalar ben Winclip 'i indirip kurdum çok güzel fakat bilgisayarımı çok kasıyor Winclip açıkken başka bir program kullanamıyorum cpu yu fazlamı kullanıyor acaba sınırlamanın imkanı varmı veya kasmasını önlemenin başka yolu varmı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadas lar .gunaydın winclip 3 u kurdum fakat goruntu alamıyorum. surekli graf hatası verıyor .bana yardımcı olun ne yapmalıyım. crak dosyası nı kur dedıler boyle bır sorunu mu var

Kullanıcı Bilgi Menüsü

paylaşım için teşekkürler ellerine kollarına sağlık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı sevket66 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadas lar .gunaydın winclip 3 u kurdum fakat goruntu alamıyorum. surekli graf hatası verıyor .bana yardımcı olun ne yapmalıyım. crak dosyası nı kur dedıler boyle bır sorunu mu var

Arkadaşlar bende uydu ayarlarını yaptım. Sıra kanal taratmaya gelince sürekli
    Inıt Hardwere Streamen reader

hatası alıyorum.programı beğendim fakat defalarca kaldır/ Kur yapmama rağmen dörüntü alamadım. nedense bizlere pek yardımcı olan yok.

işletim sistemim Wista Home Basıc, dizüstü, SkayStar 3 USB,160 Gb hard disc

Teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

WinClip 3.0.1

Fix bda under windows 7 (and vista in some cases) (Note from DVB Support: But tested with Twinhan USB (BDA) under Vista & Win7 and it does not work! no problem in Vista with v3.0.0)

Add EVR support. Light and experimental integration

Add subtitles on canal+

Fix : Close application but record is running -> application was hidden

Fix size of channels list under 7 & vista

Fix list h264 codec

Save pip position wnd

Fix scan debug info in config.ini

Fix scan dvbs2 option

Fix transponder scan in channel list

Other little things
    *Since this version, you probably need to install the C++ 2008 Redistributable Package
    Windows 7 için BDA düzeltmesi..(Ve bazı durumlarda Vista için) (DVB Support dan not: Fakat Twinhan USB (BDA) yle Vista & Win7 de testedildi, çalışmıyor! v3.0.0 da Vista da problem yok)
    EVR desteği eklendi..(Hafif ve deneysel entegre)
    Canal+ daki altyazılar eklemesi..
    Program kayıtdayken kapatılınca programın kendini gizleme problemi vardı, düzeltildi..
    Vista ve Windows 7 de kanal listesi boyut düzeltmesi..
    H264 Codec listesi düzeltmesi..
    PIP pencere pozisyonu şimdi saklanıyor..
    Config.ini de tarama debug bilgi düzeltmesi..
    Tarama DVB-S2 ayar düzeltmesi..
    Kanal listesinde TP tarama düzeltmesi..
    Diğer ufak şeyler..

*Bu versiyonla birlikde Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. sisteme yüklenmelidir..

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri