Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
27 sonuçtan 21 ile 27 arası

Konu: Maclar Bu Cihazda İzlenecek Hiremco1453 (Seoul S-2000 İle Aynı ama FARKLI !!)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

saol usta

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşım eğer kalbin kırıldıysa öncelikle özür dilerim.Benim o soruyu sormaktaki amacım sanki maçları sadece o cihaz gösterilecekmiş gibi bir hava estirilmesiydi.Şimdi bak daha önce de olduğu gibi en basit şifreler verildi sadece senin ismini verdiğin cihaz değil bütün cihazlar aynı maçları gösterebilecek.Seni kırdıysam yine özür dilerim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ustam Bişey olmaz

bende özür dilerim bu fani dünyada hayatımızı uydularamı atadık boşver hepsi boş iş

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar atv yanlızca türkiye maçlarını verecek. diğer maçları hangi kanaldan veriliyor acaba. avrupa kanalı olarak

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Age_of Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Ustam Bişey olmaz

bende özür dilerim bu fani dünyada hayatımızı uydularamı atadık boşver hepsi boş iş
    Çok haklısın hepsi boş hobi olsun diye uğraşıyoruz işte

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Age_of Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    kardeş bura kavga yada olay yeri değil ama

sen baştan hep şifrelenmicek diye inat ettin hatta mesaj 10'atv ile ilgili bişey koymuşsun

Saygılar !
    kavgalık bir durum yok kardeş hepimiz burada yardımcı oluyoruz birbirimize
    kimsenin herhangi bir çıkarı yok daha öncede olayın yapılan anlaşmalar gereği
    itiraz olursa biis codu konacağı bir çok arkadaşımız bu işi hobi olarak yapanlar
    bile biliyordu kaldı ki ben 17 yıldır uydu işiyle uğraşıyom
    bu linkte konuyu konuşuyorduk zaten neyse senin canın sağolsun
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

[QUOTE=Age_of;313857][IMG]

Hiremco1453 uydu alıcısı, Avrupa Futbol Şampiyonası için özel olarak, sınırlı sayıda üretilmiştir. Atası olan S-2000 ile aynı yazılımı kullanır. Çok kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiştir.

arkadaşlar cihaz s-2000 ile aynıdır.sadece ön panel farkı vardır.çünkü bu cihazlar bestech için yapılmıştır.sanırım çalışmalar farklı bir seyir aldığından merih video tarafından avrupa şampiyonası için özel üretim diye lanse edilmiştir.bilindiği üzere merih video aynı yazılımı farklı cihazlarada vermektedir.ben en son hyundai cihazda gördüm.yazdıklarım firmayı kötülemek ve burada yazılarıyla bizleri bilgilendiren değerli ustalarımıza hitap amaçlı değildir.cihazında çok güzel olduğunu belirtmek isterim.herkese saygılar ve selamlar.:45:

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri