Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/21 1234567891011 ... SonSon
202 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Thor 1°Batı Uydusu Nasıl Bulunur? ( Sorular ve Çözümleri )

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

thor 1derece batı mersin

thor uydusunu mersinden merkezden 120 cm lim parabol antenle alabilirmiyim dostlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alirsin Ama Pek Fazla Kanal Bulma Şansin Yok 8-10 Arasi Oda Şharp Lnb İle

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Thor 1°Batı Uydusu Nasıl Bulunur? ( Sorular ve Çözümleri )

ustalar canagımı thor uydusuna cevirmek istiyorum yanlız bir sorun var catıya televizlon cıkarmadan nasıl bulurum malum televizyon cok büyük acaba catıya televizyon cıkarmadan nasıl ayarlarım :49:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

televizyon olmadan bulma olasılığın düşük

Thor Uydusu için En kuvvetli Sinyal Digital Receiver için:

12.456 V Sembol RATE 28000 FEC 3/4

(Uyduyu kolay bulmak için Hareketli Sinyal Metreye (Sinyal Seviyesi ) Sahip uydu alıcısı olursa daha kolay olur...!) İlk önce Hotbird uydusunu buluyoruz daha sonra LNB'yi saat 5:30 yönüne alarak yukarıda vermiş olduğum frekansı uydu alıcısına girerek Uydu Antenini yavaş yavaş sağa (batıya) doğru çeviriyoruz ve uydu antenini hafif aşağıya (güney) istikamete doğru alıyoruz.Sinyal bulunca uydu antenini hafif sıkıyoruz daha sonra 11.559 V SR 3250 FEC 7/8 frekansını girerek LNB ve uydu antenine en ince ayarı çekiyoruz ve uydu antenini iyice sabitliyoruz...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı murat2003 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

(Uyduyu kolay bulmak için Hareketli Sinyal Metreye (Sinyal Seviyesi ) Sahip uydu alıcısı olursa daha kolay olur...!) İlk önce Hotbird uydusunu buluyoruz daha sonra LNB'yi saat 5:30 yönüne alarak yukarıda vermiş olduğum frekansı uydu alıcısına girerek Uydu Antenini yavaş yavaş sağa (batıya) doğru çeviriyoruz ve uydu antenini hafif aşağıya (güney) istikamete doğru alıyoruz.Sinyal bulunca uydu antenini hafif sıkıyoruz daha sonra 11.559 V SR 3250 FEC 7/8 frekansını girerek LNB ve uydu antenine en ince ayarı çekiyoruz ve uydu antenini iyice sabitliyoruz...
    yardımınicin tsk ozaman bitane ufak televizyon bulmak lazım eyvallah

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı murat2003 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

antepten alabilirmiyim bu uyduyu kaç metrelik çanak lazım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

valla biraz zor ben anasyadan 150 cm antenle 150 tane kanal ancak bula bildim uyduyu bulana kadarda canım çıktı bulunan kanallarda seviyeleri çok düşük
    Ehmedé Xane

Kullanıcı Bilgi Menüsü

pardon amasyadan demek istemiştim
    Ehmedé Xane

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kellebekir ustam ben adanada oturuyorum.120.lık offset çanağım ve motorum var thor nasıl bulabilirim.bilgilendirmeni rica ederim.selamlar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar adana ve mersin bölgesinde thor uydusunu alabilmeniz için en az 150 cm anten olması lazım ve 03db lnb saygılar..

Sayfa 1/21 1234567891011 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri