Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: 2008 java programlar gerçekden muhteşem birşey(valla girmeyen kaybeder)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon12 Old 2008 java programlar gerçekden muhteşem birşey(valla girmeyen kaybeder)

İŞTE ANTİ VİRÜS KASPERSKY

evet beyler java anti virüs hemde kaspersky bence deneyin
    programı çalıştırınca:7s7e7a7 kodu girin çalışıyor saygılar

LİNK
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

BARKOD OKUYUCU HEMDE JAVA

Barcoder = java barkod okuyucu barkod kodunu yazıoruz bıze cınsını ulkesını falan verıo
    Mobile converter = uzunluk bırmlerını bırbırı cınsınden buluor
    Bt clıent = PC nızı tel den yonetın!
    Dr.colur =Renk korlugu testı
    Kolesterol. =Kolesterol. testı
    Sunmdm=Bazı yerlerın gunes ve ay saatlerını gostern bı program.

LİNK

FİLELOCK - JAVA DOSYA ŞİFRELEME PROGRAMI

Bu programla java uyumlu telefonlardaki dosyalarınız sifreleyebilirsiniz.
    Uygulama baslangıcında, program sizden sifre girmenizi isteyecek.
    Eğer, bir kere erişime izin ver seçenegine "Hayır" derseniz, dosyalarınıza o andan sonra erisim yapılmıyor. Uygulamayı tekrar yüklemeniz gerekiyor bu durum olursa.
    Bazı Nokia telefonlarda ise, "Veri Okuma"&"Veri Yazma" ayarını, "Her Zaman" olarak ayarlamalısınız. Yoksa, Erişim engellendi hatası alırsınız.

LİNK

LAVELLA MOBİLE RADİO 1.2 JAVA

Lavella MobileRadio V1.02 Java

Bağlantı aracığıyla sizlere Radyo dinleme imkanı sunan java uzantılı s603rd programıdır..

LİNK

JAVA TABANLI MSN LİVE

arkadaşlar eger java tabanlı telefonunuz varsa 'livemsn' en iyi msn programlarından biri.çünkü saatte bir kontör yiyiyor bence çok az...BAZI UYUMLU TELEFON MODELLERİ:5200,5300,5700,6230i,6131 vb.. gb java tabanlı telefonların hepsi destekler:

LİNK

JAVA MP3PLAYER

LİNK

İŞTE SON NOKTA JAVA TV

evet beyler şaka gibi ama gerçek ben çalıştırdım tek sorunu var kulaklık takılması lazım çekmesi için
    LİNK

ama ilk üye olman lazım bende 4-6 kontör gitti helal olsun cam gibi izliyom

BLUETOOTH MESENGER JAVA

açıklaması: Bluetooth`da mesajlaşmak artık mümkün. Hem de anlık. Mesela arkadaşınızla aynı apartmandaysanız hiç aramadan direkt ona Bluetooth`tan mesaj atabilirsiniz. Fakat karşı tarafın da Bluetooth`unun açık olması gerektiğini de unutmamalısınız. Aynı anda birden fazla kişiyle mesajlaşmak mümkün Biriyle mesajlaşırken aynı Windows Live Messenger`da olduğu gibi onu askıya alıp, başkasıyla konuşmaya başlayabilirsiniz. Uyarılar Tek kötü özelliği; mesajlaşılması gereken herkes de bu program yüklü ve açık olmalıdır. Yani zorunlu olarak o kişiyi programı açması için uyarmalısınız. Fazla şarj kullanmaktadır Bir Java programı zaten tek başına şarjı götürürken, bir de ayrı bir şarj canavarı olan Bluetooth aynı anda çalışınca şarj kısa süreli dayanmaktadır. Programı kullanırken bunları da göz önünde bulundurun

Emeğe Saygı ...

LİNK

JAVA DOSYA GİZLEYİCİ

programı telefonunuza kuruyorsunuz.
    messiah çalıştırıldığında seçim kısmından, Setting (Ayarlar) kısmına gelip
    lock edilecek Videolar ve lock edilecek Resimler klasörünü tesbit etmek için, Browser açılacak,

Telefonununuz browserinden gizlemek istediğiniz videoların adresini buluyorsunuz, ve Klasörün üzerine gelip bu klasör gizlemek istediğim
    Resim klasörümdür veya Video klasörümdür deyip belirliyorsunuz.
    artık gerisi messiaha kalıyor,

Messiahı çalıştırdığınızda, seçim kısmında karşınızda 7 adet seçenek çıkıyor.
    Encrypt İmages (ayarlarda belittiğimiz resimler klasörünü lock eder)
    Decrypt İmages (ayarlarda belittiğimiz resimler klasürünü unlock eder. açar)
    Encrypt Videos (ayarlarda belittiğimiz video klasörünü lock eder)
    Decrypt Videos (ayarlarda belittiğimiz video klasörünüğ unlock eder. açar)
    Settings (ayarlar)
    Help (yardım)
    About (hakkında)

Kullanımıyla ilgili ufak bir hatırlama yapayım.
    şimdi benim telefonumun video klasörü, şudur.
    memory stick içindeki:\MSSEMC\Media files\video
    eğer ben bu klasörü lock edersem bu klasör içindeki kamera çekimlerimide gizlemiş olurum.
    Ben bunun için şöyle yaptım.
    F:\MSSEMC\Media files\video içerisine
    iki adet alt klasör daha oluşturdum.
    Normal videolar
    Özel videolar
    \MSSEMC\Media files\video\özel videolar kitlerken sadece bu klasörü kitliyorum.

Nedenide, Eğer Video klasörünün tam***** kitlersem diğer videolarıma ulaşmayıda engellemiş oluyorum.

Nokia s40 3100, 3220, 5140, 6230, 6610, 7210, 7600, 6230... , Sony Ericsson s700, k700 ... ve Siemens S65 ve benzer tüm java uyumlu telefonlar için dosya gizleme programı

LİNK

TÜRKİYE ANSİKLOPEDİSİ

Ülkemiz hakkında tüm bilgilere rahatlıkla ulaşabileceğiniz uygulama...

LİNK

WİNRAR.JAR İŞTE

Rar dosyasının jar uzantılısını buldum... Yani bu proyu S60 V2 , v3 lerde kullanabilir.. Sevgiler

LİNK

10 TANE JAVA PROGRAMLAR

Çeşitli birkaç java uygulaması

LİNK

İŞTE 66 TANE S40 PROGRAMLAR

66 TANE S40 JAVA PROGRAM

Tam 66 tane program. İçinde programların diğer versiyonlarının, jad dosyalarının, kiminin görüntüsünün bulunduğu dev arşiv sizlerle... Buyrun indirin. Bu şekilde paket halinde verilmemiştir herhalde. Programların isimlerini aşağıdaki görüntülerden görebilirsiniz. İyi programlar.

LİNK

KONUŞAN SAAT HEMDE TÜRKÇE

buyurun size türkce konusan saat java uygulamasi

LİNK

FACE WARP JAVA

Bu Program sayesınde kayıtlı olan fotograflara efekt ekleyebilirsiniz.
    Hatta program acılırken kamerada acılıyor Capture (cek) secenegı de var ama Foto cekmıo

uygulama erisiminden Tum ayarlara Her zaman sor Diyoruz

LİNK

İŞTE JAVADA WORD VE EXCEL AÇILO

Artık Office Word ve Excel dosyalarını java telefonda açabileceksiniz. Bugüne kadar birçok arkadaş göndermişti gruba ama telefona yüklememe rağmen bir türlü açamıyordum. Ama artık açabiliyorum. Aynı sorunla birçok arkadaşın karşılaştığını da biliyorum. Sorun şu: dosyayı telefonda açmaya kalkınca "uygulama erişim izni yok" diyor ve "uygulama hatası" deyip kapanıyordu.

Arkadaşlar bu sorunu halletmek için dosyanın üzerine sağ tıklayıp "Uygulama Erişimi" ne tıklıyoruz. Ve ordaki bütün uygulama seçeneklerine (iletişim, veri, otomatik başlat ve bunların alt seçeneklerine) bir ayar yapıyoruz. İster "herzaman sor" deyin ister "herzaman izinli" deyin. Önemli olan bir ayar yapmış olmanız. Ben sadece İletişim kısmındaki Bağlantı seçeneğine "herzaman izinli" diyorum. Diğer seçeneklerde zaten herzaman izinli seçeneği kapalı. Dedimya önemli olan bir ayar yapmak. yani izin verin de nasıl verirseniz verin. Sonra göreceksinizki bu güne kadar yükleyip de bu hatadan dolayı çalıştıramadığınız programlar çalışacak. Bu yolla hem DocViewer hemde JzipMan ve MobilRar programlarını çalıştırdım. Javada word/exel açıldığını, zip ve rar dosyalarını çıkartıldığını görünce insanı bir secinç alıyor

Tabi bu programlar dosya açacağınız zaman habire izin istiyor. evet tuşuna basmaktan bir hal oluyor insan. Bunuda kendiniz pratik olarak klasörleme tekniğiniz ile ayarlarsınız. bu tip belgelerinizi en çabuk ulaşabilecek klasöre kaydedersiniz.

LİNK

İNGİLİZCE TÜRKÇE SÖZLÜK JAVA

LİNK

K700 İÇİN WMP 11 KUMANDA RENK RENK

LİNK

wmp telefona hicbir dosyaya girmeden direk telefona atin kumanda bolumune gidiyor pc den blutoot mouse hd ye tiklayartak K700 ile wmp i kumanda edebilirsiniz

JAVA OYUNLARI PCDE SESLİ OYNAYIN

Evet arkadaşlarlar indireceğiniz dosyada tüm cep telefonları için üretilen java oyunları pc de oynatır sesli olarak java programlarıda pc de açabilirsiniz artık oyunları pc de oynayıp beğenirseniz cebe atarsınız programı yükledikten sonra jar dosyaların simgesi değişiyor oyuna çift tıklayıp oynayın programın boyutu 1 mb tır...kolay gelsin...

LİNK

OPERA MİNİ

LİNK

arkadaşlar umarım beğenirsiniz. bi teşekkürü çok görmeyelim.sevgiler paylaştıkça büyür.saygılar
    Konu ayran tarafından (20-08-2008 Saat 22:06 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

emegıne saglık kardes ama ben bu msn ısını cozemedım
    bu zip dosyasının icinden bır suru dosya cıkıyor bunu nasıl yapacaz
    class uzantılı lanları da attım 6131 desteklemıyor bı cvp yazarsan sevınırım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı serrhatt7 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    emegıne saglık kardes ama ben bu msn ısını cozemedım
    bu zip dosyasının icinden bır suru dosya cıkıyor bunu nasıl yapacaz
    class uzantılı lanları da attım 6131 desteklemıyor bı cvp yazarsan sevınırım
    tekrar dene olması lazım...!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

emeğine sağlık çok güzel programlar var arkadaşlar kaçırmayın derim ben ama n73 ü desteklemiyo

Kullanıcı Bilgi Menüsü

çalışmaların çok güzel teşekkür

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Dostum teşekkürler süper proğramlar bende nokia 6300 var isimlerde göremedim ama java proğram yükleniyor bu senin verdiklerin uyarmı açıklarsan sevinirim o zaman nerdeyse hepsini yükleceğim saygılar,

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı ruzgarm Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Dostum teşekkürler süper proğramlar bende nokia 6300 var isimlerde göremedim ama java proğram yükleniyor bu senin verdiklerin uyarmı açıklarsan sevinirim o zaman nerdeyse hepsini yükleceğim saygılar,
    ordaki bulunan modeller içindir usta üzgünüm

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ellerine sağlık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sağol

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ellerine sağlık teşekkürler...

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri