Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Dm 800 İmaj Nasıl Atılır(Resimli Anlatım)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Dm 800 İmaj Nasıl Atılır(Resimli Anlatım)

İlk olarak cihazın fişini çekin sonra takın ve elinizi Stanby düğmesine basılı tutun.

sonra dream displayda yani dream ufak ekranında ip adresi ve ***STOP*** diye yazı çıkar orda yazan ip explora yazın ben firefox tavsiye ederim.

İp explorer yazdıktan sonra resimdeki gibi sayfa karşınıza gelecek ordanda firmware upgrade tıklayın.

[IMG]http://www.tur***forum.com/satforum/images/statusicon/wol_error.gif[/IMG]Resim yeniden boyutlandırılmıştır. Tam halini görmek için buraya tıklayın. Orijinal resim 1036x472 ve 38 KB boyutlarındadır.

Çıkan sayfada GÖZAT Butonuna basarak imajımızı seçelim doha sonrada Flash! Butonuna basın imajınız yüklenmeye başlamıştır dolmasını bekleyin.

Resimdeki gibi FİNİSHED Yazısını gördünüzmü İmaj yüklenmiş demektir ve cihazın fişini çekip takın.VE imaj yüklenmiştir.

Kolay Gelsin.

Not :Alıntıdır

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler üstat

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler. güzel çalışma olmuş.:45:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı *-*trixter*-* Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    İlk olarak cihazın fişini çekin sonra takın ve elinizi Stanby düğmesine basılı tutun.

sonra dream displayda yani dream ufak ekranında ip adresi ve ***STOP*** diye yazı çıkar orda yazan ip explora yazın ben firefox tavsiye ederim.

İp explorer yazdıktan sonra resimdeki gibi sayfa karşınıza gelecek ordanda firmware upgrade tıklayın.

[IMG]http://www.tur***forum.com/satforum/images/statusicon/wol_error.gif[/IMG]Resim yeniden boyutlandırılmıştır. Tam halini görmek için buraya tıklayın. Orijinal resim 1036x472 ve 38 KB boyutlarındadır.

Çıkan sayfada GÖZAT Butonuna basarak imajımızı seçelim doha sonrada Flash! Butonuna basın imajınız yüklenmeye başlamıştır dolmasını bekleyin.

Resimdeki gibi FİNİSHED Yazısını gördünüzmü İmaj yüklenmiş demektir ve cihazın fişini çekip takın.VE imaj yüklenmiştir.

Kolay Gelsin.

Not :Alıntıdır
    ustam bu anlatım için teşekkürler.bu dediklerinizi yaptığım halde cihaz dhcp de kalıyor.soru su.
    1 - laptop üzerinde nasıl bağlanacağım.bunu bir anlatırsanız herhalde olayı çözeceğim.sbilgilerinizi rica ediyorum.selamlar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

evet çözümü buldum.kablo ile modeme bağladım.laptopla da imageyi yükledim.bilmeyen arkadaşlarımız böyle yaparak kolayca image atabilir.selamlar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaslar bana lutfen yardim ben image yuklemek istiyorum tam aynisi yapiyorum flash tikladigimda bir irelime yapmiyor ayni yerde kaliyor ney yapmam gerek
    sagolun

Kullanıcı Bilgi Menüsü

dm 800 hd pvr ımaj dosyasını nasıl bulabılırım

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri