Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 6/6 İlkİlk 123456
60 sonuçtan 51 ile 60 arası

Konu: Dreamboxta Kanallar Yan Yana Veya Sıralı Nasıl Ayarlanır?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tskürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekürler ustacım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

gerçekten sağol kardeş çok faydalı bilgiler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart mrb

mrblar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

emeğine sağlık hocam

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Emegİne saglik

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ip adresini yazdığımda enter dedim,mi bir sayfa açılıyor root dreambox yazıyorum tamam diyorum control remote control o*** dediğimde kumanda resmi çıkıyor fakat kanallar görünmüyor,kumanda çıktığında kanallarda gelmesi gerekmiyormu ne yazı,ki bunun nedenini bulabilmiş değilim daha önce böyle olmuyordu bilen arkadaşlar varsa nedenini açıklasınlar.teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı coscos1222 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Kanallar Yanyana Gelsin

Dreamboxun ip adresini explorer in adres satırına yazıyorsunuz.Sonra dreamboxa kullanıcı adı şifre yazıp bağlanıyorsunuz(default root ve dreambox) sonrasında menülerden remote kısmına girip kumanda yı yeni açılan bir pencerede görüyorsunuz şimdi kumandadan ok tuşuna basıp kanal listesini açın sonra kumanda üzerinden video tuşuna basıp kanal listesi görünümünü değiştirebilirsiniz.
    Hocam daha öncelerden laptop a dreambox ın ip yi yazdım mı root dreambox yazarak bağlanıyordum. Şimdi bir türlü bağlanamıyorum. Aslında bağlıyorumda sayfayı birtürlü açmıyor nedeni nedir acaba? Flashwizard ile bacup atabiliyorum. Yani ip tv bağlanmada şifrede sorun yok. İnternet simgesi dönüyor dönüyor birtürlü kanal listesini göstermiyor. Teşekkür ederim.

Alıntı ufukbilek Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    help tuşuna bastınmı da değişiyor kanal listesi yanyana geliyor.
    Hocam yukarıda yazdığım gibi bir türlü bağlanamadım sayfa dönüyor ama açılmıyor. İp şifre herşey doğru olmasına rağmen.
    Bunun için kanal listesini yan yana yapamıcam sandım ta ki yorumunuzu okuyana kadar.
    Help tuşu on numara oldu. Teşekkür ederim.
    Yalnız pc den bağlanmaması hâlâ sıkıntı.

Sayfa 6/6 İlkİlk 123456

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri