Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/7 1234567 SonSon
61 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: yerel disk c ve d tıklayınca birlikte aç geliyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart yerel disk c ve d tıklayınca birlikte aç geliyor

yerel disk c ve d tıklayınca birlikte aç geliyor ve açaçak programı seçmemizi istiyor. ne yapmam gerekir.şimdiden herkese teşekkür eder mübarek kurban bayramınızı kutlarım.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bayramınız kutlu olsun..

Bu programı kurup deneyiniz..!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

çok çok teşekkür ederim.Allah razı olsun. sorunum sizin verdiğiniz dosya ile çözüldü.ayrıca bu kadar hızlı cevap verdiğniz içinde teşekkür ederim.iyi bayramlar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı rahim1960 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    çok çok teşekkür ederim.Allah razı olsun. sorunum sizin verdiğiniz dosya ile çözüldü.ayrıca bu kadar hızlı cevap verdiğniz içinde teşekkür ederim.iyi bayramlar.
    Allah hepimizden razı olsun..

Rica ederim sorunun çözülmesine sevindim..!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

BiLader gervekten sagol yaa ınanırmısın kafayı yedim ya bulamadm yok cmd si yok autorunu millet kopyala yapıstır elıne saglık emege saygı.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar bende kafayı yedim bu sorunu aramaktan dolayı..hcakir arkadaşım,ben bu dosyayı kaydettim fakat belgelerimi açtı önüme orada kaldım..bilemedim ne yapacağımı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı xgerginx Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar bende kafayı yedim bu sorunu aramaktan dolayı..hcakir arkadaşım,ben bu dosyayı kaydettim fakat belgelerimi açtı önüme orada kaldım..bilemedim ne yapacağımı
    Tam olarak anlamadım,belgelerimi önüme açtı derken ne kastediyorsunuz? Zipten cıkartıp programı calıstırın sorun cözülecektir...

Bu program ise yaramadı diyorsanız.. Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. 'i deneyin..Masaüstünden direk çalıştırın ve antivirusü devre dışı bırakın..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Saol llah razı olsun tutugunu altın etsin Cenabı Hakkım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

çok saol kardeşim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ellerine sağlık

Sayfa 1/7 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri