Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Asansör Bakımı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Asansör Bakımı

arkadaşlar asansör bakımı ne kadar sürede bir bakılır asansörü takan firma tarafından????? 2 ayda mi 3 ayda mi vs.............??? yoksa her ay mı gelip bakıp giderler para alırlar???????????

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teknik öğretmenim bildiğim kadarıyla her ay genel bakım yapmaları gerekiyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hayırdır Hoca Yöneticimi Oldun Binaya
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    İşte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Kullanıcı Bilgi Menüsü

her ay yapılır 2-3 aya sarkıtırsanız kaza sonucunda aylık bakım kartınıza bakarlar nıye aylık yapılmadı dıye suclu olursunuz.bunun ıcın tek fırmayla anlaşın hem uygun hem guvenlı olur.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı pencere77 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşlar asansör bakımı ne kadar sürede bir bakılır asansörü takan firma tarafından????? 2 ayda mi 3 ayda mi vs.............??? yoksa her ay mı gelip bakıp giderler para alırlar???????????
    kanuna göre her ay yaptırmak zorundasınız aylık 75 ytl veriyoruz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bizim Binamızda her ay yapılıyor..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı CABBARİ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Hayırdır Hoca Yöneticimi Oldun Binaya
    binadakiler yönetici olmamı istiyorlar. ama ben pek istemiyorum yönetici olmak.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı vini Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    kanuna göre her ay yaptırmak zorundasınız aylık 75 ytl veriyoruz
    kanun maddesinin linkini verebilcen mi?? bizde ayda 40 ytl veriyoruz.

Alıntı sarıkanarya_41 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    her ay yapılır 2-3 aya sarkıtırsanız kaza sonucunda aylık bakım kartınıza bakarlar nıye aylık yapılmadı dıye suclu olursunuz.bunun ıcın tek fırmayla anlaşın hem uygun hem guvenlı olur.
    teşekkürler bu bilgi için

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı pencere77 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    binadakiler yönetici olmamı istiyorlar. ama ben pek istemiyorum yönetici olmak.

Ben bir apt.yöneticisi olarak hiç olmanı tavsiye etmiyorum.

Asansör bakımında ise asansörü kullanmaya başladıktan 2 yıl süre garantisi vardır.Sen çağırmadan onların her ay gelip bakım yapmak zorundalar,Asansörde sorun olduğunda da aradığında geliyorlar ücrette ise her ayın sonunda bakımcılar zaten gelip parayı istiyorlar yada 2 aylık alıyorlar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı BLADE01 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Ben bir apt.yöneticisi olarak hiç olmanı tavsiye etmiyorum.

Asansör bakımında ise asansörü kullanmaya başladıktan 2 yıl süre garantisi vardır.Sen çağırmadan onların her ay gelip bakım yapmak zorundalar,Asansörde sorun olduğunda da aradığında geliyorlar ücrette ise her ayın sonunda bakımcılar zaten gelip parayı istiyorlar yada 2 aylık alıyorlar.
    sizde kaç ytl alıyorlar bakım ücreti??(her ay geldiklerinde)) ayruca asansöre 2 ayda bir bakım yaptırsak olmuyor mu??

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri