Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/7 1234567 SonSon
64 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: FlashWizardPRO Programı ile Dreambox da Yedek Alma ve Yükleme Resimli Anlatım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart FlashWizardPRO Programı ile Dreambox da Yedek Alma ve Yükleme Resimli Anlatım

Dreamboxta yedek alarak o an üzerindeki İMAGE-KANAL LİSTESİ-SERVER BİLGİLERİ-PLUGINS gibi tüm dosyaları yedekler bu yedeği ilerleyen zamanlarda yükleyerek hazır bir backup olarak saklayabilirz.

FlashWizardPro6.3 Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. indirebilirsiniz.

1. FlashWizardPro programını çalıştıryoruz ve Ayarlar kısmınına giriyoruz.

2. Ayarlar kısmında Dreambox un IP sini Dreambox kullanıcı adı ve şifresını giriyoruz. Dreambox default kullanıcı adı: root şifre:dreambox tır.

3. Ayarlarımızı yaptıktan sonra IMAGE yi FLASH yükle bölümüne giriyoruz. Burda 3 nolu işaretlı olan Flash deki İmage yi yedekle butonuna tıklıyoruz ve burda yedeği kayıt edecimiz yerı seciyor ve kayıt butonuna basıyoruz ve yedekleme işlemi başlıyor. Yedekleme işlemı bittiğinde uyarı menusu gelecektir.

Aldığımız yedeği ise 2 nolu işaretlı klasöre göz at bölümünden seçerek tekrar cihazımıza yükleyebiliriz.

Konu Volkan tarafından (29-12-2009 Saat 01:56 ) değiştirilmiştir.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tesekkurler abi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

güzel anlatım olmuş emeğine sağlık usta

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Sevgili volkan,FlashWizard PRO 6.3 TR yi yükleyi verseydin iyi olacakmış.Türkce versiyonunu bulamadımda ondan istedim.sevgilerimle.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı mumisigi Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Sevgili volkan,FlashWizard PRO 6.3 TR yi yükleyi verseydin iyi olacakmış.Türkce versiyonunu bulamadımda ondan istedim.sevgilerimle.
    yukarıya lınk ekledım arkadaşım ındırebilirsın.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Eline saglık image yedek aldıgımızda server bilgilerinide yedek almış oluyormuyuz tşk

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kado64 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Eline saglık image yedek aldıgımızda server bilgilerinide yedek almış oluyormuyuz tşk
    tabiki arkadaşım cıhazdakı butun dosyaların yedeğini almış oluyorsunuz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

cihazı resetlersek yani fabrika ayarlarınada gitdek bu yedekle herşey geri gelirmi acaba şimdiden sağol varol teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu arada benim bir server üyeliğim var ona bir şey olurmu yani yedeği yüklediğimde her şey gelirmi sağol sağol.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı seyyar Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    cihazı resetlersek yani fabrika ayarlarınada gitdek bu yedekle herşey geri gelirmi acaba şimdiden sağol varol teşekkürler
    Alıntı seyyar Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bu arada benim bir server üyeliğim var ona bir şey olurmu yani yedeği yüklediğimde her şey gelirmi sağol sağol.

eğer yedeği doğru alırsan giden herşeyin geri gelir

Sayfa 1/7 1234567 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri