Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
19 sonuçtan 11 ile 19 arası

Konu: Türkiye'de yaşıyorum ve TTNET' in Yasakladığı! siteleri açamıyorum. Nasıl girebilim?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

üstat bu bilgilendirme için teşekkürler. fakat bir sorum olacak. emule kullanıyorum ve bilirsin ki yüksek id almak için modemden port açmak ve sabit ip kullanmak gerekiyor. bu durumda dns senin gösterdiğin ayarları yaptığımızda emule istediğmiz gibi çalışmaz herhalde. Bu konuda bilgin var ise paylaşırsan sevinirim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkür ederim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı cberke Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    üstat bu bilgilendirme için teşekkürler. fakat bir sorum olacak. emule kullanıyorum ve bilirsin ki yüksek id almak için modemden port açmak ve sabit ip kullanmak gerekiyor. bu durumda dns senin gösterdiğin ayarları yaptığımızda emule istediğmiz gibi çalışmaz herhalde. Bu konuda bilgin var ise paylaşırsan sevinirim.

bilgim yok ne yazıkki.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Bu İşLem Çok Uzun Uğraşam Diyen ArkadaşLara Daha KoLay Bir YoL.ULtraSurf 8.9

Mahkeme KararıyLa KapatıLmış Bütün SiteLere Giriş İçin Çok Ama Çok Bast Ve Küçük Bir Proğram OLan ULtraSurf 8.9 BiLgisyarınıza İndirip Kurmanız YeterLi.Gerisini ULtraSurf 8.9 a Bırakın.Hiç Bir Ip Dns Vb Ayar Yapmadan Kendisi Bütün Herşeyi AyarLıyap İstediğiniz Siteyi Açıyor.Proğramı İndirmek İçin Aşağıdaki Linki TıkLayınız.
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Rar Pas (Şifersi): Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ya daha 1 hafta önce dns ayarlarını değiştirdim gene eski haline dönmüş

Kullanıcı Bilgi Menüsü

4.2.2.1
    4.2.2.2
    4.2.2.3
    4.2.2.4
    4.2.2.5

hepsi oluyor şuan.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

paylaşım için teşekkürler...
    selametle...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu yollarla yasaklı sitelere giremezsiniz.eskiden giriliyordu ama artık ttelekom o işlere de el attı ve bu yöntemleri devre dışı bıraktı..yasaklı sitelere girebilmenin tek ve de sağlam yolu,vekil sunucu(proxy) kullanmaktır.google dan aratın nasıl yapılacağı hakkında detaylı bilgiler var.ama biraz zahmetli bir iş ama başka da yolu yok.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Google DNS veya Open DNS ile bağlanmanızı öneririm. En hızlı olanlar o ikisi.

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri