Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
12 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Hafıza kartından silinen resimler yardım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Hafıza kartından silinen resimler yardım

arkadaşlar yanlışlıkla telefonumun hafıza kartındaki fotoğrafları sildim. tekrar geri getirmek için çok uğraştım. 13 resim vardı. bazı geri getirici programlar resimleri kurtardı ama bu seferde resime çift tıkladığımda resim boş gözüküyor. ne yapmam lazım. acil yardımcı olunursa çok sevinirim. şimdiden teşekkürler..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım konu başlığı ve konu yerın yanlış forum kurallarını okuyun bu seferlık ben duzelttım tekrarı olmasın.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

recuva diye bi program var ücretsiz istersen bi dene

Kullanıcı Bilgi Menüsü

recuva yı denedim ama resimleri boş olarak buldu. yani resim boyut olarak var ama hiç bişi göstermiyor tıkladığımda

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bunu dene
    Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Konu kellebekir tarafından (24-04-2009 Saat 08:10 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşım verdiğin linkteki programı denedim o da derdime çare olmadı. yardımın için teşekkürler. sanırım gitti resimler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. sitesinden bedava bir program.

sayfada alta download kısmı var ordan indir kur hafiza kartını tak nerde olduğunuz göster c mi dmi f mi gibi star de kurtulan kurtulur . kartın üzerine format çekmemiş olman sonucu daha iyi etkiler . kolay gelsin.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı konveks Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    arkadaşım verdiğin linkteki programı denedim o da derdime çare olmadı. yardımın için teşekkürler. sanırım gitti resimler
    ben nu programla hafıza kartından silinmiş oılan resimlerin hepsini buldum yanlış bişey yapmıyasın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

R-Studio v3.0 Build 123021
    bide bunu dene istersen..ben 300 gb hdd mi kurtardım...

next-2000-dpcıs-s-plus+1,60 cm-18"kollu
    everest dvb-s2
    filbox mdl

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kellebekir Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ben nu programla hafıza kartından silinmiş oılan resimlerin hepsini buldum yanlış bişey yapmıyasın
    olmadı arkadaşım maalesef çok denememe rağmen. ilgin için teşekkürler

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri