Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
4 sonuçtan 1 ile 4 arası

Konu: Bedava-AVG Antivirüs Programı şimdi Türkçe

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bedava-AVG Antivirüs Programı şimdi Türkçe

Ücretsiz versiyonu ile virüs ve zararlı yazılımlara karşı savaşan AVG, 8.5 versiyonu ile Türkçe arayüze kavuştu.
    Avrupa’nın internetteki gizli tehditlere karşı gerçek zamanlı koruma sağlayan ilk ücretsiz yazılımını geliştiren AVG Technologies, yeni ürünü AVG Free 8.5 güvenlik yazılımını artık Türkçe olarak kullanıcılarına sunuyor.

2003 yılından beri Türkiye pazarında bulunan AVG, ilk kez Türkçe bir ürün geliştiriyor. Ücretsiz sunulan bu ürünü yeni Türkçe ürünlerin takip etmesi planlanıyor.

AVG Free 8.5 kullanıcılara verimli, sistemi gereksiz yere yormayan, güçlü ve kullanımı kolay bir koruma sağlıyor. Böylelikle kullanıcı güvenlik konusunda endişe duymuyor ve sadece bilgisayarına odaklanıyor. Kişisel ve ticari olmayan kullanımlar için geliştirilen AVG Free 8.5, Windows 2000, XP veya Vista işletim sistemleri ile uyumlu çalışıyor. Yazılımı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. adresinden bilgisayarınıza indirebilirsiniz.
    Kullandıgım ekipmanlar;
    Vestel Smart 4K-Next Machina 3d,Next 2000 Fta,Atlanta Smart G3,Tivibu uydu yasal abonelik,Netflix,Youtube Premium

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu ürün lisanslı mı? bana Avastın son sürümünün (Avast 4.8) lisans keyini verebilirmisiniz?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ya arkadaşlar lisanslı avast antivirus programı kullanan arkadaş yokmu? bana çok acil ileri tarihe yönelik bir lisans keyi verebilen olursa çok sevinirim....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

*** istemede forum kurallarını bir oku istersen

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri