Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 2/2 İlkİlk 12
17 sonuçtan 11 ile 17 arası

Konu: DM 800 HD Tune Failed Hatasının Çözüm Yolu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

DM 800 HD Tune Failed Hatasının Çözüm Yolu
    Bir de 5A lik adaptörle deneyin.
    1-Dreamboxedit programı ile cihazdaki kanalları alın.
    2-SR 30000 olanları sortlayarak sıralayın.
    3-Bu frakansları tek tek manuel uydu aramaya girerek 30000 olan SR değerini 29999 yaparak manuel taratın.
    4-Tüm frekansları tek tek tarattıktan sonra yine dreamboxedit programı ile cihazdan kanalları alın.
    5-Aynı frekanstaki SR 30000 olarak duranları silin
    6-Eğer buketlerde bu kanallardan varsa tekrar 29999 olanlardan buket oluşturmalısınız.[/B][/QUOTE]

Yukarıdakileri aynen uyguladım. Sonuç alamadım. Kabloları tümüyle değiştirdim. Kaliteli kablo kullandım. Sonuç değişmedi. Goldmaster RM8 disec aldım. Gene aynı sonuç. En sonunda adaptörü değiştirdim. 5A lik orijinal adaptör aldım. Artık sorunum kalmadı. frekansların SR değerlerini tekrar 30000 yaptım. hiç bir hata almıyorum. Artık servis bulunamadı sorunum kalmadı.
    Konu FYAVUZ1 tarafından (16-03-2011 Saat 22:27 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı FYAVUZ1 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    3-Bu frakansları tek tek manuel uydu aramaya girerek 30000 olan SR değerini 29999 yaparak manuel taratın.
    4-Tüm frekansları tek tek tarattıktan sonra yine dreamboxedit programı ile cihazdan kanalları alın.
    6-Eğer buketlerde bu kanallardan varsa tekrar 29999 olanlardan buket oluşturmalısınız.[/B]
    Yukarıdakileri aynen uyguladım. Sonuç alamadım. Kabloları tümüyle değiştirdim. Kaliteli kablo kullandım. Sonuç değişmedi. Goldmaster RM8 disec aldım. Gene aynı sonuç. En sonunda adaptörü değiştirdim. 5A lik orijinal adaptör aldım. Artık sorunum kalmadı. frekansların SR değerlerini tekrar 30000 yaptım. hiç bir hata almıyorum. Artık servis bulunamadı sorunum kalmadı.[/QUOTE]

arkadaşım bende dm800 hd pvr aldım aynı sorun benim cihazda da var orjinal adaptörü nereden aldın fiyatı ne kadar bilgi verirsen iyi olur

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı FYAVUZ1 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    6-Eğer buketlerde bu kanallardan varsa tekrar 29999 olanlardan buket oluşturmalısınız.[/B]
    Yukarıdakileri aynen uyguladım. Sonuç alamadım. Kabloları tümüyle değiştirdim. Kaliteli kablo kullandım. Sonuç değişmedi. Goldmaster RM8 disec aldım. Gene aynı sonuç. En sonunda adaptörü değiştirdim. 5A lik orijinal adaptör aldım. Artık sorunum kalmadı. frekansların SR değerlerini tekrar 30000 yaptım. hiç bir hata almıyorum. Artık servis bulunamadı sorunum kalmadı.[/QUOTE]

arkadaşım kusura bakma ama biraz atıyorsun gibi geldi bana 5 amperlik adaptörle düzelttim demişsin aldıgın yeri ve fiyatını sordum iki aydan buyana cevap yok :46::46::46::46::46::46::46::46::46::46::46:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bende bu hatayı veriyor tüner A :empty nothing diyor napmam lazım yardım edermisiniz

dm 800 hd uydu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bence diazek ayarlarındakı artırılmış voltajı hayır yerine evet yapın bende öyle düzeldi denemeye değerrrr...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu hatayı vermeyen cihaz yok yok bu dreamboxlar anlaşılan yenileride dahil fabrikasyon özürlü..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı comando_1955 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Bence diazek ayarlarındakı artırılmış voltajı hayır yerine evet yapın bende öyle düzeldi denemeye değerrrr...
    zaten hayır dersen hiç bir yayını alamazsınki..?

Sayfa 2/2 İlkİlk 12

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri