Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
5 sonuçtan 1 ile 5 arası

Konu: Diyarbakırspor'dan şok suçlama(GS) ye

Kullanıcı Bilgi Menüsü

A29 Diyarbakırspor'dan şok suçlama(GS) ye

Başkan Sümer, olaylar için G.Saray taraftarını suçladı; faturayı polise kesti. gıdıklada

Diyarbakırspor Başkanı Çetin Sümer, kendini bilmez üç beş tane grubun hezimetine uğradıklarını belirterek, "Buradan bütün kamuoyuna sesleniyorum. Diyarbakırspor taraftarı, bu taraftar değildir.
    Tamamıyla provokasyon vardı. (bunu anla)
    Bazı insanlar bu maçı provoke etti.
    Diyarbakır taraftarı adı altında başka rakip takımların formasını giyip o rakip kulüplerin bayrağını gelip eğer o sahada açıyorsa Diyarbakır Atatürk stadında açıyorsa bunun altında çok şey ararız.

Biz yönetim olarak teknik heyet olarak futbolcu arkadaşlarımız olarak biz görevimizi dört dörtlük yerine getiriyoruz. Bizi provoke etmek isteyenler amaçlarına ulaşmıştır. Ben buradan büyük bir iddiayla önünüze çıkmak istiyorum. Diyarbakırspor takımı çok iyi bir takımdır. Bunu kamuoyu da biliyor. Diyarbakırspor bir Sivasspor modeldi. Ama maalesef bizim taraftarlarımızın den beklentilerimiz bunlar değildi. Destek yerine köstek aldık. Ben bütün taraftarları aynı kefeye koymuyorum" dedi

sayın başkan.. oradaki bana görede bu yapılanlar tamamen provakatörlük.bakın görün kürtler ne yapıyor diye.

-- başka rakip takımların formasını giyip işyapanlarda aramayın kaldıki o sahada gs bayrağı vesaire açılsın !! tamamen boş laflar
    Konu zekı62 tarafından (26-08-2009 Saat 13:32 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hadi canım sende,bu olaylar olsa olsa meşhur demokratik açılımın meyvalarıdır!!!!!!!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı selimb Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    hadi canım sende,bu olaylar olsa olsa meşhur demokratik açılımın meyvalarıdır!!!!!!!
    canım kardesim bence yanlıs düsünüyorsun.bu olay tamamıyla provokasyondur baska bir sey degildir.bazıların cıkarları oldugundan......

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sahada galatasarayın bayrağını açmadılarmı sankıı neden olmasın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

stadın yarısı militan!! yarısıda kin tutmuş neydiği belirsiz taraftardı ne biçim iş anlamadım maç diyarbakırda oloduugundan hemen anlamıştım zaten kesin bir olay patlak verir demiştim
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    İşte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri