Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/4 1234 SonSon
34 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Hiremco X3 Turbo HD Newcam Paylaşım Ayarları

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Hiremco X3 Turbo HD Newcam Paylaşım Ayarları

ANLATIM için Sayın NEXTADAM a teşekkürler.

Hiremco X3 TURBO HD CI CA HDMI USB PVR

KART PAYLAŞIMI AYARLARI

Adım-1 Hiremco X3 Turbo HD ile kart paylaşımı yapabilmek için evinizde internet bağlantısı olması gereklidir. Evinizde örneğin ADSL varsa geriye bu bağlantıdan yararlanmak kalıyor.

Bunun için 2 yol var. Eğer ADSL modeminiz 1'den fazla çıkışa sahipse işiniz kolay. Bu portlardan birine Hiremco X3 Turbo HD'yi bağlayabilirsiniz.

Eğer modeminiz tek portlu ise bunu çoğaltmanız gerekiyor. Bunun için 4 portlu veya 8 portlu switch almanız gerekiyor.

Adım-2 Kart paylaşımı yapabilmek için internette newcamd desteği veren bir sunucuya üye olmanız gerekmektedir. Aylık belli bir ücret karşılığında birçok yayını kart paylaşımı ile izleyebilirsiniz. Bunun için örneğin google'a newcamd kart paylaşımı yazmanız server bulmanız için yeterli. Bu üyeliği gerçekleştirdiğiniz zaman size bağlantı kurmak için ip, port numarası, kullanıcı adı, şifre verilecek. Bunları daha sonra Hiremco X3 Turbo HD cihaza gireceğiz.

Adım-3 Hiremco X3 Turbo HD uydu alıcısının orjinal yazılımında kart paylaşımı desteği yoktur. Kart paylaşımı için ayrı bir dosya yüklememiz gerekiyor. Bu dosyayı iki şekilde yükleyebilirsiniz.

1- İnternetten yazılımı indirip usb flash bellek ile cihaza yüklemek. Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. dosyayı indirip usb flash belleğe kopyalayınız. USB flash belleği cihaza takınız. Menü'den Güncelleme ve Bilgi'ye geliniz. USB Güncellemeye giriniz. Uygun dosyayı seçip Başla'ya Ok ile giriniz.

2- İnternetten güncelleme ile Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. adresinden yükletebilirsiniz. kullanıcı adı: anonymous şifre: anonymous giriniz ve Başla tuşuna basınız.

Adım-4 Artık kart paylaşımı desteği olan yazılımı yüklemiş olduk. Şimdi iş abonelik bilgilerimizi cihaza girmeye kaldı. Menü'den Güncelleme ve Bilgi'ye geliniz. Buradan Ağ Ayarları'na giriniz. Kumandadan kırmızı tuşa basarak abonelik bilgilerimizi gireceğiz. Size verilen ip, kullanıcı adı, şifre, portları buraya yazıp Bağlan tuşuna basıyoruz. Bağlandı mesajı gelirse iş tamamdır. Artık aboneliğinizi içeren kanala gidip biraz beklemeniz yeterlidir. Sorun olursa bağlantıyı kesip tekrar bağlanın.

Notlar: Size verilen ip'inin başında 0 varsa yazmayınız. Örneğin 089 yerine sadece 89.xxx.xxx.xxx şeklinde yazınız.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

des anahtarı bölgesine harf yazamıyorum, sadece sayı girebiliyorum... ama bazı serverlar hem harf hem sayıdan olusan des anahtarı veriyorular... bu konuyu da aydınlatır mısınız?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı gilkerh Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    des anahtarı bölgesine harf yazamıyorum, sadece sayı girebiliyorum... ama bazı serverlar hem harf hem sayıdan olusan des anahtarı veriyorular... bu konuyu da aydınlatır mısınız?
    cihaz elimde yok ama gelişme olursa ekleriz siz denemeler yapın.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Kullanıcı Bilgi Menüsü

SEOUL HIREMCO x3 kart paylaçımı nasıl yapılıyor puramı varmı verebilirmisiniz ustalar tşkler host bilgisi yerine ne yazacağımızı bilmiyoruz receıverde

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı idris Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    SEOUL HIREMCO x3 kart paylaçımı nasıl yapılıyor puramı varmı verebilirmisiniz ustalar tşkler host bilgisi yerine ne yazacağımızı bilmiyoruz receıverde
    ,

normal x3 lerde paylaşım yok sadece HD TURBODA var konunun başlığına dikkat ediniz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bende 2 dns 00000 nasıl olacak tam detaylı anlatan yokmu ya

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ücretsiz sunum yapan kısıtlıda olsa deneme yapabileceğimiz server'lar var mı acaba? Ayrıca DES şifresi için mutlaka dönüştürücü vardır ancak tecrübelir arkadaşlar bize yardımcı olabilir sanırım.
    Konu hakamaka tarafından (13-03-2010 Saat 15:34 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

emeği geçen arkadaşlara saygılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bunun programını nasıl bulacağız

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı emre-55 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bunun programını nasıl bulacağız
    zaten yazılımını vermişim serveri bulmak senin işin daha ne programı arıyorsun.

Sayfa 1/4 1234 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri