Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/3 123 SonSon
22 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Pocket DivX Encoder (Süper Hızlı DivX yapıcı)

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Pocket DivX Encoder (Süper Hızlı DivX yapıcı)

Pocket DivX Encoder (Süper Hızlı)SON VERSİYON

SS2 TV kartı ile indirdiğiniz MPEG'leri çok hızlı ve kaliteli DİVX yapabilirsiniz. Pocket DivX Encoder adlı program bu güne kadar kullandığım en hızlı DivX yapıcı kullanımıda basit. ****** yok, ***** yok.

Mutlaka deneyin. Saatler süren , bıktıran ve dahi isim yapmış cafcaflı DivX Encoderlardan (DivX Yapıcı dönüştürücülerden) en az 4-5 kat daha hızlı olduğunu göreceksiniz. Kalite ayarları ile (Video kalitesi, ses kalitesi vb.) istediğiniz şekilde oynayabilirsiniz. Normal, high veya highest seçenekleri ile kayıt işlemlerinin hızını da ayarlayabilirsiniz.

Ayrıca : Cep telefonlarınız için de ( ilk menü açılışında çıkan seçenekte) MPEG'leri dönüştürebilirsiniz. Örneğin TV kartı olan PC'lerden indirdiğiniz film, klip (telefon kapasitenize uygun büyüklükte) DivX'ler vb yapabilirsiniz. Kullandıkça maharetlerini göreceksiniz. DR. DivX vb öldü yaşasın Pocket DivX Encoder Keşfedemediğim diğer özellikleri de diğer kullanıcı arkadaşlar eklerse seviniriz. Ben diğer DivX dönüştürücülerden az çekmedim. Saatlerce eziyet ediyorlardı insana. Bekle ki DivX'e dönüşsün filmleriniz. Ama bu program gerçekten tarif edilmez. Daha iyisi var ise arkadaşlar onu da belirtirse seviniriz. Çünkü bizlerin işlerini ne kadar kolaylaştırıyor ise kullanımı rahat ise o program en kralıdır. Program ilk açıldığında ingilizce HELP MENÜSÜNDEN PROGRAMI TÜRKÇE SEÇENEĞİNE GETİREBİLİRSİNİZ. Grean kardeşe teşekkürler.

Grean kardeşimize teşekkürler. Kendisi de daha önce bu programı sunmuş ama ben dikkat etmemişim. Yalnız sunumunda fazla açıklama yapmadığı için bazı arkadaşların da dikkatinden kaçmış olduğunu gördüm. Tüm paylaşım çalışmalarına teşekkürler. Uyarı ve bilgilendirmelere de teşekkürler. İngilizce olarak eklediğim program resmini grean kardeşimizin önceki eklediği Türkçe menü görüntüsü ile ekliyorum.

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

@biyolog dan alıntıdır..!

Emeğe Saygı..!
    Konu HCakir tarafından (26-07-2008 Saat 11:41 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekürler eline saglık.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Başka bir foruma eklediğim bu programı yeni üye olduğum bu foruma da ekleyecektim ama arkadaşımız alıntı yaparak ekleyivermiş. Eline sağlık.Ayrıca emeğe gösterdiği (Tabi ki programı yapan biz değiliz açıklamaları ben yazdığım için) ve alıntı yaptığı kişiyi yazdığı için kutlarım. Bazı forumlarda son paragraftaki teşekkürüm ile beraber alıntılayıp kendi yazmış ve eklemiş gibi yazanları da gördüm....

Her ne ise....Bu program gerçekten mükemmel kullanın farkı göreceksiniz.... PowerVu arkadaşımızın duyarlılığından dolayı tekrar teşekkürler...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadasım divx videoları nasıl bırlestırebılırım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Dostlar, proğram için teşekkürler. kurdum ve ilk kurulumdaki ayarları ile hiç değişiklik yapmadan 1.9 Gb Mpeg2 yi 720Mb ye düşürdüğünü gördüm. vede yarım saatin içinde oldu bu. çok iyi, elinize sağlık. Yanlız sisden ricam bu proğramın kullanımı hakkında kısa bir bilgilendirme yapabilirseniz daha verimli kullanmamız için iyi olacak. Benim yapığım nedir onu bile bilmiyorum. Mpeg Divixmi oldu avi mi oldu bu konuda pek bilgi sahibi olmadığımdan neyi işaretleyeceğimizi söyleyiverin bizahmet.şimdiden teşekkürler. Saygılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Teşekkur ederim.

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

link ölü galibaa bir baksanız

Kullanıcı Bilgi Menüsü

evet ölmüş gibi......

Kullanıcı Bilgi Menüsü

limk ölmüş bu program bana lazımdı

Sayfa 1/3 123 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri