Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: GoldMaster Cihazlarda Biss Şifreli NBA TV Yayınlarını İzleme

Kullanıcı Bilgi Menüsü

New Icons 03 GoldMaster Cihazlarda Biss Şifreli NBA TV Yayınlarını İzleme

Bu işlemleri internette forum sitelerinde verilen son yazılımlar üzerinde uygulayınız…

Turksat 2A/3A at 42.0°E
    11054, H, 30000-5/6

Kod Değeri:
    DE A9 11 98 CA F9 E3 A6

4000-9000 -80800CI-4450-56000-Serisi Modellerinde
    Menü Sistem Ayarları üzerinde 121 tuşlayınız ve açılan menüden Etid Code bölümüne giriniz kumanda üzerindeki kırmızı tuşa basarak Biss şifreleme sistemine giriniz ve ilk satır üzerinde kumanda üzerinden ok tuşuna basarak şifreyi giriniz. ( Son yazılım yüklü ise Menü sistem ayarları üzerinde 121 tuşlayın açılan menüden Set to default seçeneğine tıkladığınızda ***ler yazılı olarak gelecektir )

70500-74000-76000-76500-76100-74200-50200-50300-50400-50800 Modellerinde
    Kumanda üzerinden Menü 8282 tuşuna basınız açılan *** menüsünden Satır seç seçeneğinde kumanda üzerinden ok tuşuna basınız sağ sol tuşlarını kullanarak biss bölümüne geliniz ve herhangi bir satır üzerinde ok tuşuna basarak şifreyi giriniz.

8000 Serisi Modellerde
    Kumanda üzerinden menü 9317 tuşlayınız ve açılan *** menüsünden kumanda üzerindeki menü tuşuna basınız açılan şifreleme sistemleri menüsünden Biss şifreleme sistemini seçiniz açılan menüden herhangi bir satır üzerinde kumanda üzerinden ok tuşuna basarak şifreyi giriniz.

11200-11300-11400-20200-20300-20400-30300-30400-30700 Serisi Modellerinde
    Nisan 2006 yazılımını yükledikten sonra kumanda üzerinden menü 6382 tuşlayınız açılan menüden kumanda üzerindeki AUX IN tuşuna basarak ***leri resetleyiniz, daha sonra kumanda üzerindeki TV/Radyo tuşuna basarak biss şifreleme sistemi menüsüne giriniz ilk satır üzerinde ok tuşuna basarak şifreyi giriniz.

40400-90900--40100-40200-30800-40300-40700-50100- Serisi Modellerinde
    40400FTA-40400CI-90900CI modellerinde kumanda üzerinden menü tuşuna basınız oyunlar içersinde *** Listesi seçeneği üzerinde ok tuşuna basınız açılan menüden kumanda üzerindeki sağ sol tuşlarını kullanarak Biss şifreleme sistemine giriniz. 1FF9 satırı üzerinde kumanda üzerinden kırmızı tuşuna basınız ve *** seçeneği üzerinde ok tuşuna basarak şifreyi giriniz.
    Not : *** listesi seçeneği yok ise oyunlar içinde kumanda üzerinden 9999 tuşlarına basarak emuyu aktif ediniz.

40100FTA-40100CI-40100SKY-40200SKY-40300FTA-40300CI-40700FTA modellerinde kumanda üzerinden menü tuşuna basınız basınız oyunlar içersinde Kod Düzenle seçeneği üzerinde ok tuşuna basınız açılan şifre menüsüne 0000 yazınız ve gelen menüden kumanda üzerindeki sağ sol tuşlarını kullanarak Biss şifreleme sistemine giriniz. 1FF9 satırı üzerinde kumanda üzerinden kırmızı tuşuna basınız ve 8Byte *** seçeneği üzerinde ok tuşuna basarak şifreyi giriniz. Gelen menü üzerinde ok seçeneği üzerinde ok tuşuna basarak kaydediniz.
    Not: Kod düzenle seçeneği aktif değil ise Menü içersinde 19370 gelen şifre menüsüne 2486 yazarak emuyu aktif ediniz.

14200-14300-14400-14700-14900 Modellerinde
    Kumanda üzerinden menü tuşuna basınız SmartCard seçeneği üzrinde ok tuşuna basınız, açılan menüden *** Manager seçeneği üzerinde ok tuşuna basınız. Açılan menüden yukarı aşağı tuşlarını kullanarak Biss seçeneği üzerinde ok tuşuna basarak açılan menüden 000ff9 seçeneği üzerinde ok tuşuna basınız açılan menüden CW seçeneği üzerinde ok tuşuna basınız ve şifreyi giriniz.
    Not: SmartCard seçeneği aktif değil ise menü 9999999 tuşlayarak SmartCard seçeneğini aktif ediniz.

70100-70300-70400 Modellerinde
    Kumanda üzerinden menü tuşuna basınız SmartCard seçeneği üzrinde ok tuşuna basınız, açılan menüden *** Manager seçeneği üzerinde ok tuşuna basınız. Açılan menüden yukarı aşağı tuşlarını kullanarak Biss seçeneği üzerinde ok tuşuna basarak açılan menüden 000ff9 seçeneği üzerinde ok tuşuna basınız açılan menüden CW seçeneği üzerinde ok tuşuna basınız ve şifreyi giriniz.
    Not: SmartCard seçeneği aktif değil ise menü 9999999 tuşlayarak SmartCard seçeneğini aktif ediniz.
    000ff9 seçeneği yok ise herhangi bir provider satırı üzerinde ok tuşuna basarak ECM PID seçeneği karşısındaki identi 0FF9 yapınız CW satırınada şifreyi giriniz.
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ya serkan hoca bu şifreler nereden geçti milletin eline anlamadım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı xxman Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    ya serkan hoca bu şifreler nereden geçti milletin eline anlamadım
    Kanal kendisi veriyor..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Serkan Yılmaz Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Kanal kendisi veriyor..
    bu şifreleri daha önce neden vermedi anlamadım gitti

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı xxman Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bu şifreleri daha önce neden vermedi anlamadım gitti
    Reklam pastasını büyütmek için olabilir.Unumayın bu kodları firma vermedigi sürece kimse izleyemez reklam içinde vermiş olabilirler zamanında discovery ntvdeykende böyle olmuştu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

xxman bak arkadasım biliyon piyasalar cok durgun bu sıralar ünlü bir uydu cihazı el attı bu şifrelere piyasada biraz heyacan vede kıpırdama olsun diye herkesin cıkarı var bu işten

Kullanıcı Bilgi Menüsü

iyi gunler arkadaşlar 14400-cım cihazım var anlatılan gibi k ey giriyoyorum ama bi turlu acamayorum..fff9 kısmınına yazacağım..ayrıca ntv spor izlemek için nası olacak bi de onu tarif edebilirmisiniz..maç anında deneyeyim..şimdiden teşekurler..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

sağol eline sağlık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

dostum soruya neden teşekur ettin ya.ben soruma cvp arıyom

iyi gunler arkadaşlar 14400-cım cihazım var anlatılan gibi k ey giriyoyorum ama bi turlu acamayorum..fff9 kısmınına yazacağım..ayrıca ntv spor izlemek için nası olacak bi de onu tarif edebilirmisiniz..maç anında deneyeyim..şimdiden teşekurler..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

eyvallah kardeş

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri