Konuya Etiketlenenler

9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Bilgisayarınızda Bozulan Ayarları Tek Tıkla Düzeltin-Free Ücretsiz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Bilgisayarınızda Bozulan Ayarları Tek Tıkla Düzeltin-Free Ücretsiz

Birden fazla kullanıcı hesabı açmadan aynı hesapta çeşitli profiller oluşturarak, ayarlarınızı içinde bulunduğunuz duruma göre değiştiren bir yazılım olan Quick Config, ücretsiz ve basit arayüzlü bir yazılım olarak dikkat çekiyor. Yarattığınız profiller ağ, sistem, masaüstü ayarlarınız ile internet tarayıcılarınız ve e-posta istemcileriniz üzerinde etkili olabiliyor.

Profilleri Görüntüleyin
    Yaptığınız her türlü ayar üzerinde kısayol atama imkanı ve yalnızca bir tık ile oldukça hızlı bir biçimde profil değiştirme olanağı yazılımın diğer özellikleri arasında. Kayıtlı tüm profillerinizi birer ikon olarak başlangıç sayfasında gösteren yazılım Internet Explorer, Firefox, Opera ve Google Chrome tarayıcıları ile tam uyumlu olarak kullanılabiliyor.
  2. ** Gizli İçerik: Bu gizli içeriği görmek için supersatforumdaki mesaj sayınız 1 veya daha fazla olmalıdır.
  3. Konu Simba tarafından (23-04-2021 Saat 12:49 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Elinize sağlık.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Güzel paylaşım elinize sağlık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Elinize saglik

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Arkadaşlar benim bilgisayarda yeni bi sorun oluştu. Önce konuyu iyice anlatayım; Benim bilgisayar çökme aşamasına gelmişti. Ne olağan, ne güvenli ve nede son en iyi ayarda (hiç birisinde) açılmıyordu. Bende XP açma CD si vardı. Onunla restore etmeye çalıştım. C'yi D'ye kopyalamaya çalıştım ama nafile. Format atmayı düşünüyordum. Tabi XP açma CD sinden bilgisayarı açtım. Daha sonra bilgisayarı olağan programında açtım. Aynı eski konumuna geldi ama bu sefer kopyalayıp yapıştırma işlemini yapmadı. Bende bu sefer XP program CD' si ile onarmaya çalıştım. Yani XP yeniden yüklenmiş oldu. İyi her şey normale döndü. Kopyala yapıştır işlemide çalışmaya başladı. Hızda iyi. Fakat bir sorun çıktı. İnternetten dosya indirmiyor. Sakla dediğim zaman bağlantyı kesildi diyor. Bunun pratik bir çözümünü bilen varsa lütfen yardımcı olsun.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bu program bu sorunu halleder mi?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

eline saglık

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Elinize saglik

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tesekkurler

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri