Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
8 sonuçtan 1 ile 8 arası

Konu: Next DOBRATECH Server Paylaşımı Hakkında

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Next DOBRATECH Server Paylaşımı Hakkında

Merhabalar Arkadaşlar, ben Next'in yeni ürününden almak istiyorum. (DOBRATECH) Yalnız kafamı bulandıran bir iki soru işareti var; Forumda aradım taradım buradan başka yazacak ilgili yer bulamadım vede bu konuda yeterli bilgide bulamadım. Cihazı alacağım firmada server aboneliğinden bahsediliyor yıllık 250TL bu ne anlama geliyor? Yani Türkiyeden izlenebilen bütün Uyduların şifreli HD kanallarını izleyebilecekmiyim? Yada belirli Uydularmı bunlar. Firmanın web sitesinde bu konuda ayrıntılı olarak bahsedilmiyor. Örneğin ben Thor3 Uydusundaki Diji Kanalların HD yayınlarını + EUTELSAT W2'deki HD Kanalları +THOR5'dekileri almak istiyorum hepsi CONAX Modül bu nasıl olacak? Bu server aboneliği açıldığı zaman bu bahsettiğim uydulara bağlanabilecekmiyim? Birde Kart paylaşımı bundan ayrı bir şeymi oluyor? bu konularda beni aydınlatacak arkadaşlarıma şimdiden teşekkürler ederim.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Cihazı alacağım firmada server aboneliğinden bahsediliyor yıllık 250TL bu ne anlama geliyor?
    Firma sizden bedel karşılıgı bunu istiyor 1 yıl boyunca size server verecek 1 yıl sonra abonelik yenilenmese yayınlar kesilir.Tabi server işleri kesin garanti degildir

Türkiyeden izlenebilen bütün Uyduların şifreli HD kanallarını izleyebilecekmiyim?
    Serverdaki kartlarda hd yayınlar aboneligi varsa izlersiniz.Hepsini izlersiniz diyen zor bulunur gibime geliyor

Birde Kart paylaşımı bundan ayrı bir şeymi oluyor?
    Kart paylaşımı aslında sorunuzun cevapı iKart paylaşımı sayesinde zaten tüm kanalları izlyeceksiniz.Mesela bende dm 500 var bende kart var sizede ben yayın verebiliyorum nextte bu modelde olurmu bilmiyorum cunki cihazı görmedim
    Örneğin ben Thor3 Uydusundaki Diji Kanalların HD yayınlarını + EUTELSAT W2'deki HD Kanalları +THOR5'dekileri almak istiyorum hepsi CONAX Modül bu nasıl olacak? Bu server aboneliği açıldığı zaman bu bahsettiğim uydulara bağlanabilecekmiyim?
    Bir üst mesajdada bahsettim sizin conax modulle alakanız yok aslında serverda varsa kanallar izlersiniz.Uydulara bakan çanagınız veya aparatınız mutlaka olmalı yoksa tek servar ve cihazla bitmiyor bu iş
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

@Serkan Yılmaz Kardeşim sağolasın cevp için ben şu an için bu bahsettiğim kanalları zaten izliyorum EMU ile SD olarak fakat bahsettiğim gibi bu izlediğim aynı kanalların bahasettiğim uydularda HD versiyonları var FullHD LCD'de çamur gibi seyretmekten bıktım artık. Yalnız Next'in bu son çıkardığı cihaz acaba bu server olayını destekliyormu? zira Firma sitesinde sadece DREAMBOX'lar için server aboneliğisatışı var Next için ise DSMART satışı var. Saygılar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

slm arkadaşlar serverle ilgili sıkıntısı olanlar bu msnyi ekleyin heturlu desteği verir Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

next 2000 DOBRATECH) server var arkadaşlar biraz araştırmaman yeterli

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bence server konusunda acele etmeyin cccam'da sorun var düzeltilene kadar bekleyin stabil çalışmıyor.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart next 2000 DOBRATECH

next 2000 DOBRATECH cihaz aldım ccam server kullanıyom sorunsuz yanlız ccam server cihazı aldığımda girilmiş kulanıcı adı belli şifre nasıl ögreneceyiz cihaz üzerinden ******* olarak görünüyo..yardım tskrler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

cccam da problemli çalışıyor arkadaşlar bilginize

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri