Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
9 sonuçtan 1 ile 9 arası

Konu: Diyarbakırspor maçı tatil edildi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Diyarbakırspor maçı tatil edildi

İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Diyarbakırspor maçında 87. dakikada İstanbul BB`nin attığı golden sonra olaylar çıktı. Sahaya inen Diyarbakırspor taraftarı durdurulamayınca hakem Hüseyin Göçek maçı tatil etti.
    14-03-2010

Turkcell Süper Lig`de İstanbul Büyükşehir Belediyespor-Diyarbakırspor maçında, 87. dakikada Tum`un attığı golden sonra olaylar çıktı.
    Karşılaşmanın 87. dakikada Tum`un attığı golden sonra Diyarbakırsporlu taraftarlar sahaya yabancı maddeler atarken, yaklaşık 50-60 kişi tribünlerden sahaya indi.
    Özel güvenlik güçleri Diyarbakırsporlu taraftarı durdurmakta güçlük çekerken, tribünün yan tarafında bekleyen Çevik Kuvvet ekipleri de hemen tribünün önüne gelerek, taraftarları engellemeye çalıştı.
    Bazı taraftarlar reklam panolarını da geçerek sahaya kadar girerken, Diyarbakırsporlu bazı futbolcular da taraftarları engellemeye çalıştı.
    Bu sırada hakemler, İstanbul Büyükşehir Belediyesporlu futbolcular ve bazı Diyarbakırsporlu futbolcular koşarak soyunma odasına gitti.
    Çıkan olaylar sonucunda karşılaşma 87. dakikada hakem Hüseyin Göçek tarafından tatil edildi.
    Konu şaşkın_75 tarafından (14-03-2010 Saat 23:38 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bursa Maçı İptal İbb Maçı İptal Bu Nasıl İş Ya Bu Taraftar Geçen Haftada Aynısını Yaptı.Bu Federasyon Neden Önlem Almaz Anlamış Değilim.Madem Taraftar Futbol İzlemek Yerine Kavga Etmek İstiyor O zaman Ya Başka Şehirde Oynatın Yada Seyircisiz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

diyarbakırı sanırım ligden düşürecekler.
    ligden düşürme değilde seyircisiz oynaması daha iyi olacaktır..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

her defasında avrupalıyım diyen zihniyet avrupada böyle bir olay olma ihtimali yok olsada bakın bakalım o tipler birdaha maça girebiliyor mu en ufak olayda insanları içeri atanlar bakın bunları içeri atabiliyormu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ben en çok aklı selim diyarbakır' lılara üzülüyorum. pravakatörlerin yaptıkları türbin terörü için, ligten düşecekler. Sanki birileri Diyarbakırı Batı ile entegre olmaması için ne mümkünse yapıyor. Bunuda aklı selim diyarbakırspor luların bu tür çirkin olaylara müsade etmemesi ve bu tür olaylara mani olması lazım.
    Eğer sağduyulu diyarbakır halkı bunu istiyorlarsa tabi?
    saygılar.
    Konu conker tarafından (15-03-2010 Saat 16:33 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

canım arkadaşlarım bunların niyeti.belliki bublar maç için değilde.içlerindeki suçluluk duygularını böyle tatmin etme yoluna gidiyolar.ama idarecilerin gözleri nereye bakıyo.anlamadım kardeşim hangi takım olursa olsun hak ettiği cezayı alsın.maçamı gidiyoz savaşamı gidiyoz anlamadımki.şimdi diyarbakır maçına hanginiz eşinizi bacınıcı sev dosdunuzu götürür kimse zarar gelsin istemez.bunlar en ağır cezayı hak ediyolar vesselam.şimdi konuşsun bakalım diyabakır başkanı bursayı suçladı şimdi kimi suçlayacak.merk ediyom.allah nasıl bilyosa öle olsun sevgi saygılar.herkese...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı conker Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Ben en çok aklı selim diyarbakır' lılara üzülüyorum. pravakatörlerin ne akla hizmet yaptıkları türbin terörü için, ligten düşecekler. Sanki birileri Diyarbakırı Batı ile entegre olmaması için ne mümkünse yapıyor. Bunuda aklı selim diyarbakırspor luların bu tür çirkin olaylara müsade etmemesi ve bu tür olaylara mani olması lazım.
    Eğer sağduyulu diyarbakır halkı bunu istiyorlarsa tabi?
    saygılar.
    selam conker kardeş yalanmı.biz selam verdik suçlu olduk şimdi ist sipora ne atacak bakalım diyarbakır başkanı.ben adam olsam tv ye çıkmam çünkü yüzüm olamazdı.ben bi bursalı olarak böle düşünüyorom.saygılar.vede bursaya bşarılar diliyorum tüm kalbimle..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Tribün terörünü kim yaparsa herkezi kınamamız lazım. Bursa Diyarbakır maçında diyarbakırlılara yapılanlarıda ben nefretle kınıyorum. lig maçı için bursaya gelen diyarbakırspora pkk dışarı demek çok yanlış. Diyarbakırda bursaspora yapılanlarıda nefretle kınıyorum. Dünkü gs maçında sahaya atılanlarıda nefretle kınıyorum. dediğin gibi spormu yapıyoruz, savaşmı. Medeni insanlar gibi maç seyretmesini, mağlubiyetinde bu oyunun bir parçası olduğunu ne zaman öğreneceğiz bakalım.
    Bende bursasporumuza şampiyonluk dilerim.
    Hepinize saygılar.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

son zamanlarda çok azıttılar ama inşallah şampiyon olacağız

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri