Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
11 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Dünyanın En Pahalı Otomobilleri Resimleri

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Dünyanın En Pahalı Otomobilleri Resimleri

1. Koenigsegg Trevita Fiyatı $2.21 milyon dolar
    [IMG][/IMG]
    Trevita, yeni elmas rengi karbon fiber gövdesiyle, bir otomobilden beklenen tüm özellikleri kullanıcılarına sağlıyor. Araç, hidrolik kaldırma sistemi, karbon fiber frenler, 4.7-litrelik çift kompresörlü 1018 beygir gücünde V8 motora sahip. Çift katlı spoyler ve Inconell egzoz sistemi gibi küçük detaylarla birlikte, elmastan esinlenilmiş benzersiz karbon fiber dokuma gövdesiyle ondan ayrılıyor. Gövdesindeki karbon fiberin lifleri elmasla kaplanmış olması aracı güneş altında bir arada parlayan milyonlarca elmas gibi gösteriyor. Firma bu işleme tekniğine Koenigsegg Parıldayan Elmas Dokuma adını veriyor.

2. Bugatti Veyron 16.4 Grand Sport Fiyatı: 2 milyon dolar
    [IMG][/IMG]
    Öne çıkan özellikleri: Karbon fiber panellere, yukarı doğru açılan kapılara ve iki tane tavan penceresine sahip. Yakınlardaki araçları gösteren bir kamerası, W16 model motoru.
    . Pagani Zonda Cinque Roadster Fiyatı: 1.8 milyon dolar.

Öne çıkan özellikleri: Bu araç, Pagani Cinque Coupe’un yeni üstü açılabilir versiyonu. Mercedes-Benz’in AMG model, 678 beygir gücü motoruna sahip olan otomobil, saatte 350 km hıza çıkabiliyor. Yalnızca 5 adet üretilecek.

. Pagani Zonda Cinque Roadster Fiyatı: 1.8 milyon dolar.

Öne çıkan özellikleri: Bu araç, Pagani Cinque Coupe’un yeni üstü açılabilir versiyonu. Mercedes-Benz’in AMG model, 678 beygir gücü motoruna sahip olan otomobil, saatte 350 km hıza çıkabiliyor. Yalnızca 5 adet üretilecek.
    [IMG][/IMG]

bu arabalar fiyat yönünden liste başını çekiyorlar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

dünya kendini aştı ..

Kullanıcı Bilgi Menüsü

yaw benim arabaları kim çekti buraya??
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    İşte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı CABBARİ Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    yaw benim arabaları kim çekti buraya??
    usta sen kesin çiftliği kurdun enternational büyük bir çiftlik parayıda buldun geçen de soruyu bilene 10,000 eura diye paraları havalarda savuruyordun eee bu arabalar falan ooh allah dahada çok versin!!:49:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı veyselbakan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    usta sen kesin çiftliği kurdun enternational büyük bir çiftlik parayıda buldun geçen de soruyu bilene 10,000 eura diye paraları havalarda savuruyordun eee bu arabalar falan ooh allah dahada çok versin!!:49:
    amin amin
    eh ne yaparsın parayı savuracak yer yok bende arabalara yatırdım
    süper Teklif sende üye ol sende kazan!!!!
    İşte Davet Linkin!!

http://www.superteklif.com/SuperUye/...9-f6001b6878a1

Kullanıcı Bilgi Menüsü

amin amin birde biz şu hurdadan kurtulabilsek euro zengini cabbari ustam çok iyi olurdu

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bu arabalar bizi aşar,rüyamızda bile zor görürüz

Kullanıcı Bilgi Menüsü

güzel arabalar yapıyolar tebrik ediyorum

Kullanıcı Bilgi Menüsü

A29 Evet...

Hani Hep derler ya adamlar yapmış... biz neyiz lan ?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Ahhhh ahhhhhh İİİ araba olmasi gÜzel ama asgarİ hiz lİmİtlerİnİ bİr yÜkseltseler ne gÜzel olurdu teknolojİ İlerlİyor kullandiĞimiz kullanaciĞim yenİ araÇlar eskİ yasalarla yola Çikiyor ve polİsler dur dİyor. Eskİ arabalarin hiz lİmİtlerİ yenİ araÇlarin hiz lİmİtİnden daha yÜksek, konu ne ben ne yazdim, herhalde bİlİnÇ altindan ceza harekete geÇtİ. Hehheeeeeee
    LEBEN ?

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri