Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 3/3 İlkİlk 123
30 sonuçtan 21 ile 30 arası

Konu: Internet Explorer 9 Beta Çıktı Hemen İndirin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler.xp ye eninde sonun da çıkaracaklardır.ne yaptılarsa bizleri xp kullanmaktan caydıramadılar

Kullanıcı Bilgi Menüsü

paylaşım için teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

evet xp ye muhakkak sunarlar diye düşünüyorum
    :smiles24:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Muhahaha

arkadaşlar ben indirip kurdum ama internet explorer resmen çöktü bigisayar kilitlenip kalıyor internet explorer kullanamıyorum şimdi mozilla firefox kullanıyorum.firefox.daşu anda sorun yok acaba neden olmuş olabilir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben yukledim bi sorun yokta. su en populer siteler kısmı falan yok onun ayarı nası oluyo ki.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

mozilla daha iyi bence.....

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ben yukledim cok hızlı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

harika...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

arkadaşlar benim notebook güncelleştirmeleri yükledi.bunların arasında internet explorer 9 da vardı.fakat ne olduysa ondan sonra oldu.daha önce internet explorer 8 vardı sistemimde.zaten notebooku aldığımda ie8 vardı.herhangi bir problemim yoktu.fakat ie9 yüklendikten sonra sayfalar çok geç açılmaya başladı.bende sistem geri yükleme yapayım dedim.fakat sistem geri yüklemede daha önceki günler yoktu.aynı günün tarihi vardı.bende boş bulundum aynı günün tarihine geri yükleme yaptım.fakat pc açıldığında hata verdi.daha sonra ie9 simgeleri kayboldu.ie8 e de dönmedi.öyle acayip bir şey oldu.daha sonra ie9 u tekrar yükledim.hata ortadan kayboldu.fakat şu anda hala sayfalar çok geç açılıyor.ben bu ie9 u hiç beğenmedim.işletim sistemim windows 7 home basic.3gb ram var ve dualcore i5.ve de orijinal.formatta çekmek istemiyorum.çünkü içinde çok büyük dosyalar.programlar.filmler ve çok sayıda şarkılar var.bunları yedekleyecek yerimde yok.zaten yerim olsa da formattan sonra bu programları kurmak bir hayli zamanımı alacak.şimdi ben sizlerden yardım bekliyorum.format atmadan bu ie9 dan kurtulup tekrar ie8 e dönebilirmiyim.veya bu ie9 daki bu sayfaların geç açılmasının nedeni ne olabilir.bu sorunu giderebilirmiyiz.mesela herhangi bir sayfayı tıkladığımda bayağı bir süre bekliyor sonra bu sayfa görüntülenemiyor uyarısı geliyor.onun altında da bağlantı sorunlarını tanıla yazıyor.ona tıklıyorum.az sonra bir sorun algılanmadı yazısı çıkıyor.tamam deyip çıkıyorum.lap sayfa geliyor.o zaman az önce açtığımda niye görüntülenemiyor yazıyor.bu her zaman böyle olmuyor.bazen sayfalar hemen geliyor.ama genellikle geç açılıyor.virüs,casus yazılım ve buna benzer aklınıza ne geliyorsa hepsini uyguladım.ie gözatma geçmişini temizledim.disk birleştirme ve disk temizleme yaptım.açılışta işe yaramayan programlarıda kapattım.yani aklınıza gelebilecek herşeyi yaptım.çünkü aşağı yukarı 14 senelik pc kullanıcısıyım.az çok bazı şeyleri kendim yapabiliyorum.ama maalesef bu sorunu halledemedim.sizlerden yardım bekliyorum.çünkü bu forumda pcden hakikaten anlayan çok değerli arkadaşlar var.umarım bu konuda bana yardım edersiniz.yazılarınızı bekliyorum.bu kadar uzun yazıp sizleri rahatsız ettiğim için de çok özür dilerim.saygılarımla.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

ha bu arada sistemim windows 7 home basic 64 bit

Sayfa 3/3 İlkİlk 123

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri