Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
7 sonuçtan 1 ile 7 arası

Konu: 7400 turksatı görmüyor???

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart 7400 turksatı görmüyor???

7400 1mbli loderi 300 arkadaşlar fabrika ayarlarına geri döndükten sonra turksat ve astrayı görmüyor yardımcı olurmusunuz?? uydu turksat ayrı hotbirt ve astra bir çanakta diset a ötekini b yapınca görüyordu şimdi görmüyor sadece hotbirdü görüyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı haydar_ecevit Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    7400 1mbli loderi 300 arkadaşlar fabrika ayarlarına geri döndükten sonra turksat ve astrayı görmüyor yardımcı olurmusunuz?? uydu turksat ayrı hotbirt ve astra bir çanakta diset a ötekini b yapınca görüyordu şimdi görmüyor sadece hotbirdü görüyor
    Diseqc ayarlarınız değişmiştir. Anten ayarlarından her uydu için için bulunduğu diseqc ucunu tanımlayıp güncel frekansa göre kaydedin. sonra tarama yapın görürsünüz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı gungor1976 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Diseqc ayarlarınız değişmiştir. Anten ayarlarından her uydu için için bulunduğu diseqc ucunu tanımlayıp güncel frekansa göre kaydedin. sonra tarama yapın görürsünüz.
    nasıl yapıcam hocam hani diseqc A - diseqc B - diseqc C - diseqc D var onlarmını dediniz? onları denedim hocam ama işe yaramadı yada ben yapamadım birde next ye 2010 tiger var ondak diseqc 1.1de görüyor sadece

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Cihazınız fabrika ayarlarına döndürüldüğü için frekanslar güncel olmayabilir.Diseqc seçimi eski ayarlarına getirip kaydedin ve her uydu için güncel frekanslardan network aramaya uygun olanı ayarlayıp otomatik arama yaptırın.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

uydu aramadan boş switch diyorum turksata geliğ diseqc A diyorum ama sinyal yok diyor yani uydudan sinyal alsam frekans arattırıcam ama hotbird geliyor birtek onuda diseq B de görüyor mesela astrayıda görmüyor asistan2 diye alakasız uyduyu görüyor. nasıl yapıcam işin içinden çıkamadım diseqc ayarları uydunun üstündeyken sağ geçip en alttaki alandan ayarlanıyor değilmi?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

disegc bozuk olabilirmi acaba tek tarafı çalışıyodur belkide bence turksatı hotbird ucuyla değiştir bakalım orda bulacakmı turksatı yada yeni disegcle dene derim eğer antenlerde sorun yoksa en azından arızayı bulmuş olursun arıza disegceyde olabilir benim başıma nu şekilde gelmişti ben söküp direk denemiştim arızayı bulunca değiştirdim su girmişti içine sendede olabilir benim fikrim bu bi debe istersen kolay gelsin

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı f.pala Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    disegc bozuk olabilirmi acaba tek tarafı çalışıyodur belkide bence turksatı hotbird ucuyla değiştir bakalım orda bulacakmı turksatı yada yeni disegcle dene derim eğer antenlerde sorun yoksa en azından arızayı bulmuş olursun arıza disegceyde olabilir benim başıma nu şekilde gelmişti ben söküp direk denemiştim arızayı bulunca değiştirdim su girmişti içine sendede olabilir benim fikrim bu bi debe istersen kolay gelsin
    haklısın olabilir ama next 2010tiger cihazını takınca çalışıyor normal? yani 7400e fabrika ayarlarına geri döndürünce bu sorun oldu

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri