Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/2 12 SonSon
15 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: LCD Monitor Sorunu, Simgeler Çok Büyük !!

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Icon5 LCD Monitor Sorunu, Simgeler Çok Büyük !!

Undefined - Edited
    Konu Fronces tarafından (29-02-2016 Saat 19:39 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Undefined - Edited

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Nereyi küçültmek istiyorsanız ilgili yere gelin önce ctrl tuşuna başılı tutun sonrada maus un orsatındaki tekerleği hareket ettirin ve uygun büyüklüğe gelince bırakın. Bu sadece vista ve 7 de çalışır xp de çalışmaz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hocam Yardımınız İçin Teşekkürler Fakat Öneriniz Sadece Yazıları Küçültüyor.Diğer Sorunlar Devam Ediyor.Galiba Bu Ekran Çözünürlük Sorunu.Mesela Yukarıda Adres Yazma Yerleri Çok Büyük.İlk Hali Böyle Değildi.Değişiklik Çok Belli Hocam.Bu Sorunla İlgili Önerileriniz Var mı.?
    Konu Fronces tarafından (01-01-2011 Saat 14:07 ) değiştirilmiştir. Sebep: yazım hatası.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Vallaha ustam bende bi sorun yokta. Ekran kartınızın marka ve model olarak yazabilirmisiniz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Hocam Ekran Kartım Dahili Değil.Anakartta Var.Anakart ASUS, Ekran Kartı 1700 MB(1.7 GB).Ekran Çözünürlüğüm İntel(R) HD Graphics.Fakat Ekran Kartının Markasını Bilmiyorum Hocam.?

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Markasını bilseydin güncel driver indirip bidaha denerdin.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Undefined - Edited

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı casbeko Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Arkadaşım Yardım Önerin Biraz Saçma Geldi.Bunun Ekran Kartı İle Ne Alakası Var.Bu Sorun Ekran Çözünürlüğü İle İlgili.Siz Bana Ekran Kartı Markası Ve Güncel Driver i Tavsiye Ediyorsunuz.Benim Sorunum İle Alakalımı Sizce Verdiğiniz Cevaplar?
    Ekran çözünürlüğünüz ekran kartı ile alakalı tabi. Herkese sorun isterseniz.

Bak resim ekledim 1440x900 formatını ekran kartı sağlıyor. Ekran kartı olmasa o çözünürlükte çalışmaz.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı xxman Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Ekran çözünürlüğünüz ekran kartı ile alakalı tabi. Herkese sorun isterseniz.
    Mesaj tarafımdan düzenlenmiştir.
    O zaman ki duygu ile biraz kabaca cevap yazdığım için çok üzgünüm, xxman, Arkadaşıma aynı yıl gerekli özrümü de PM İle bildirmiştim ve anlayış göstermişti.Şuan da arkadaşımız ile aramızda hiçbir sorun yoktur.

Her şey için teşekkürler..
    Konu Fronces tarafından (01-11-2015 Saat 17:11 ) değiştirilmiştir. Sebep: Kötü anekdot olarak kalmaması için içerik tarafımdan düzenlenmiştir.Sevgiler

Sayfa 1/2 12 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri