Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/18 1234567891011 ... SonSon
171 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Medialink Black Panther Yazılım Guncelleme Resimli Anlatım

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Medialink Black Panther Yazılım Guncelleme Resimli Anlatım

Medialink Black Panther Yazılım Guncelleme Resimli Anlatım
    Kim Olursan OL Bir Gün Mezar Taşında İki Satır Yazı Olursun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

tskler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Medialink Black bu ürün nasıl bişi

Kullanıcı Bilgi Menüsü

HD bir cihaz bana görede birçok hd cihazdan daha iyi durumda özellikleri atlantaile aynı olsa bile yazılımlar atlantaya göre daha önce cıkıyor

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    HD bir cihaz bana görede birçok hd cihazdan daha iyi durumda özellikleri atlantaile aynı olsa bile yazılımlar atlantaya göre daha önce cıkıyor
    evet doğru söylüyosun

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Editör Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

yazılımlar Atlanta ile aynı anda cıkıyor ama Atalnta firması yazılımı ıncelemeden vermıor yada yazılımda guncellenen özellik eğer kullanıcılar için artı bir şey getirmiyor ıse kendı isimleri altında vermıyor yada hatalı bug varsa düzeltilmişini veriyor olay b undan ibaret Medıa firması ise koreden gelen yazılımı direk nete verıyor ama yazılım hakkında hiç bişi yok örnek 1.85 yazılımı arada ne fark var ortada hiç bir şey yok koskoca bir belirsizlik.

Yanı önc e yada sonra cıkan bişi yok. yazılım koreden tek cıkıyor sadece firma pachleri yuklenıp nete verılıyor bırı 5 gun önce verir bır ınceleyip verir. ben medıa 1.85 yazılımını yukledım ama halen 1.84 le aradakı farkı çözmuş değilim.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

volkan kardesim sendede ayni makine varsa özelden görüssek internet baglantisi ile ilgili.yapamadim kafayi yiycem

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı kaan77 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    volkan kardesim sendede ayni makine varsa özelden görüssek internet baglantisi ile ilgili.yapamadim kafayi yiycem

yapamıyacak bişi yok. direk internet kablosunu takın cihaz otomatik olarak IP alacaktır. Menu - Genel Ayarlar - Ağ kısmına gir DHCP kısmı kapalı ise ACIK konuma getir sonra cık. Cihazı fişten cek sonra tak cihaz otomatik olarak IP alacaktır.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

volkan kardesim dedigini yaptim ip adresi falan 01 0li osekilde devam ediyo.ama server bilgisine giriyorum her seyi yaptim,not conected yaziyo orayi bi halledemedim.yani internetmi calismiyo yoksa server bilgisimi yanlis hic birsey anlamadim.valla yapasam elimde patladi makine.

Sayfa 1/18 1234567891011 ... SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri