Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
Sayfa 1/10 12345678910 SonSon
93 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Dreambox GEMİNİ İmagelerde CAM dosyaları Addonstan kaldırıldı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Dreambox GEMİNİ İmagelerde CAM dosyaları Addonstan kaldırıldı

Dream Box firması sının İmage Teamı olan GEMİNİ de Addonstan CAM dosyaları kaldırıldı.

Alınan bilgilere göre Dreambox firması Kart paylaşımı nedeni ile bu kısmı kaldırdı.

Diğer ımage Teamların addosnlarında CAM dosyları verilmeye devam ediliyor ancak gemini kullananlar Addonstan CAM dosyalarını indiremeyecekler ancak Flash FXP programı ile CAM dosylarını manuel olarak yükleyebilirler.

Başka bir alternatif ise yeni bir addons adresi ekteki useraddons dosyasını PC ye indirin rar dan çıkarın ve Flash FXP programı ile var/tuxbox/config in içine kopyalayın sonra cihazı fişten çekip tekrar takın ve yenı addonstan istediğini CAM dosyalarını indirebilirsiniz.
    Konu Volkan tarafından (30-01-2011 Saat 23:13 ) değiştirilmiştir.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Biz masumuz demeye getiriyorlar yani

Kullanıcı Bilgi Menüsü

birinci mesaja CAM dosylarının bulunduğu addons xml dosyası eklenmiştir.

LG 49UF8507 UH/3D - SAMSUNG 40D6000 3D LED TV - TİVİBU HUMAX IPTV+UYDU HD - MEDİASTAR MİNİ 2727HD - ATLANTA HDBOX T - KORAX FULL HD - Next Mini Black Plus + HD - STAB HH 120 Diseqc Motor - NEXT 2600 D Diseqc Motor - INVERTO BLACK ULTRA TWIN - MTI 0.2 db Süper LNB - LENOVO TPAD E495 Notebook (AMD RYZEN5) - HP ELİTEBOOK 8540p Notebook (İ7) - - Xiaomi Mİ 9T - Honda Civic Premium FB7

Taşı Delen Suyun Gücü Değil Damlaların Sürekliliğidir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler ustad :45: :45:

Kullanıcı Bilgi Menüsü

eline sağlık usta ne diyelim hayırlısı

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkürler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Allah razı olsun...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

teşekkurler

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Volkan Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Dream Box firması sının İmage Teamı olan GEMİNİ de Addonstan CAM dosyaları kaldırıldı.

Alınan bilgilere göre Dreambox firması Kart paylaşımı nedeni ile bu kısmı kaldırdı.

Diğer ımage Teamların addosnlarında CAM dosyları verilmeye devam ediliyor ancak gemini kullananlar Addonstan CAM dosyalarını indiremeyecekler ancak Flash FXP programı ile CAM dosylarını manuel olarak yükleyebilirler.

Başka bir alternatif ise yeni bir addons adresi ekteki useraddons dosyasını PC ye indirin rar dan çıkarın ve Flash FXP programı ile var/tuxbox/config in içine kopyalayın sonra cihazı fişten çekip tekrar takın ve yenı addonstan istediğini CAM dosyalarını indirebilirsiniz.

volkan ustam dediklerini yaptım fakat cihazı tekrar çalıştırdım adonsdan senin dedigin gibi cc cam indirmesi yine olmuyor nerde yanlış yaptım acaba dosyayı ftp ile bablandım var/turbox/config içine kopyaladım cihazı kapatıp tekrar açtım adonsa girdim indirme de cc cam yine yok yardımcı olursan sevinirim kolay gelsin

Sayfa 1/10 12345678910 SonSon

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri