Konuya Etiketlenenler

Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
6 sonuçtan 1 ile 6 arası

Konu: Pardus 2011 Çıktı...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart Pardus 2011 Çıktı...

Pardus 2011 Hazır!

Heyecanla beklenen Pardus 2011 kararlı sürümü duyuruldu.

Heyecanla beklenen Pardus 2011 kararlı sürümü duyuruldu. 2003 yılında TÜBİTAK BİLGEM (Bilişim ve Bilgi Güvenliği İleri Teknolojiler Araştırma Merkezi) bünyesinde başlayan projenin beşinci kurulan sürümü 2011 pek çok yeniliğin yanında daha kararlı bir çalışma ortamı sunuyor.

Pardus LibreOffice ile daha da özgür

Pardus 2011 sürüm adayı Hasan***f ile birlikte OpenOffice.org yerine, özgür yazılım topluluğu tarafından geliştirilen ve ilk kez tamamen topluluğun mülkiyetinde dağıtılan LibreOffice tercih edilmişti.
    Pardus, daha önceki dil desteklerine 2011 sürümüyle birlikte Rusça ve Macarca'yı da ekledi.
    Pardus 2011 depolarında kurulumla gelen yüzlerce uygulamanın yanında Skype, Google Chromium ve VLC gibi platform bağımsız popüler uygulamaların da aralarında olduğu 3.500'den fazla pakedi kullanıcılarına sunuyor. Tüm bu uygulamalar TÜBİTAK bünyesinde geliştirilen ve 1.0 sürümünden beri kullanıcıların beğenisini toplayan PiSi ile tek tuşla kuruluyor.

KURULAN DVD LİNKLERİ ;

download 64 bit : Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

download 32 bit : Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

ÇALIŞAN DVD LİNKLERİ ;

download 64 bit : Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

download 32 bit : Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Konu MUTAF tarafından (01-02-2011 Saat 05:36 ) değiştirilmiştir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

eyvallah oldum olası şu linuxu sevmişimdir teşekkürler BasriMutaf bey bilgilendirme için..

Users Awaiting Email

Kullanıcı Bilgi Menüsü

hemen hemen bütün versiyonlarını denedim e mükemmeli 2008.2 çok sansasyonel olcağını düşündüğüm 2011 en az 2009 kadar berbat kullanışsız beğenmedim

Kullanıcı Bilgi Menüsü

analamdım gitti
    en guzelı bu olmuş

Kullanıcı Bilgi Menüsü

kullanıpta beyenmeyenler, sıkıntıları burdan paylaşırsa bilgilendirmiş olur bizler.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Standart asdasd

teskkuylersadasklşdlk

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri