Teşekkur Teşekkur:  0
Beğeni Beğeni:  0
10 sonuçtan 1 ile 10 arası

Konu: Teledünya Conax modül hakkında bilgiler...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

izle Teledünya Conax modül hakkında bilgiler...

Arkadaşlar Teledünya Conax modül gördüm. Almayı düşünüyorum. Fakat almadan önce bir sorum var. Bu modül Teledünya olmayan normal bir uydu alıcısına takılırsa Teledünya'nın kanallarını örneğin;
    Animaux
    Escales
    Encylopedia
    Discovery Channel
    Russian Travel Guide TV
    Nat Geo Wild
    TRT HD
    Universal Channel
    vb...

izleyebilirmiyim? Cevaplarınızı bekliyorum!..

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. UчÐu КuяÐu Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

öyle olsa bende dahil herkese alırdı sırf animux için

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Bulamazsınız.Teledünya bir kablo sistemidir.Uydu alıcıyla izlenmez.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Peki, kablo TV ne kadar? Teledünya mesela?

Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir. UчÐu КuяÐu Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.

Kullanıcı Bilgi Menüsü

modullu abonelik olsa çok musteri bulur teledunya

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı Uydu Kurdu Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    Peki, kablo TV ne kadar? Teledünya mesela?

Kablo Tv 7 TL,Teledünya 9 TL.2 TL fark var ama Kablo Tv'ye göre değer.E2,Universal,FX,Animaux,Nat Geo,Nat Geo Wild HD,Nat Geo Adventure,Disney Channel,Animaux ve sayamadıklarım...

Kullanıcı Bilgi Menüsü

bana göre hikaye teledünya

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Thumb çok doğru

Alıntı umut55 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    modullu abonelik olsa çok musteri bulur teledunya
    çok doğru bence

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı HD_digital_52 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    bana göre hikaye teledünya
    sana göre olabilir ama kanal içeriği ve çeşitliliği çok iyi teledunyanın

Kullanıcı Bilgi Menüsü

Alıntı umut55 Nickli Üyeden Alıntı Bu Linki Görmeniz İçin SupersatForuma Uye Olmanız Gerekmektedir.
    sana göre olabilir ama kanal içeriği ve çeşitliliği çok iyi teledunyanın
    Digitürk kadar değil.Avrupa'da Kablo tv kullanıyorum Rock kanalı yok dersen sana gülerler.ABD,Avrupa Kablo platfromunada bak birde Teledünya'ya bak.Türksat müşterilerini dinlememeli.Kendileri anlıyorsa zaten iyiyi-kötüyü ayırabiliyorlarsa tamam.Yoksa biz daha ne Araplar,Ne Çinliler,Ne Dini,Ne çöp/chat kanalı göreceğiz.ABD,Avrupa'yu örnek alsınlar.Müşterileri dinlerlerse 3 kişi VH1 dedi 15 kişi Sıla tv dedi.Sıla Tv'ymi eklecekler.Eklerlerse belli olur.

Avrupa Kablo platfromunu örnek alarak Disney XD,VH1,Mezzo,History Channel,Luxe TV,Fox Life,Fox Sports,Yatch&Sail,ESPN Türkiye'deki gerekli kanallar Planet Pempe,Planet Sinema,Planet Çocuk,Planet Türk,Word Travel Channel,Karamel TV,Kral Karadeniz gibi kanallar.Bak hepsi gerekli,eklenirlerse itiraz eden olur mu?.Hepsi gerekli çünki.Teledünya sürekli yabancı kanal eklediğinden sıra gelmiyor bunlara.

Konu Bilgileri

Users Browsing this Thread

Şu an Bu Konuyu Gorunteleyen 1 Kullanıcı var. (0 Uye ve 1 Misafir)

Bu Konudaki Etiketler

Yer imleri